Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ciklus végén volt peteérése...

Ha ciklus végén volt peteérésem, akkor az eredeti ciklushoz képest hány nap késés után lesz pozi a teszt, ha baba van?

Figyelt kérdés
Eredetileg 30 naposak a ciklusaim és a 22 napon volt evileg peteérésem,amit minimális vérzés is jelzett!
2011. júl. 14. 19:57
 1/4 anonim válasza:
34%
Hali! Nekem házasélet után 8 nappal pozitívat jelzett a teszt, mikor már meg kellett volna jönnie mensimnek 1 napja.
2011. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyi idő alatt be sem ágyazódik,hülye nem vagyok!
2011. júl. 15. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
a megtermékenyülés és beágyazódás között 4-7 nap telik el. elmaradt mensikor 1 nappal peddig lehetséges, hogy kimutatja a teszt. valószínűleg a fenti válaszoló saját véleményére alapoz, ezért én nem vonnám kétségbe valaki személyes tapasztalatát.
2012. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogamzás után 1 hétig vándorol és utána 7-12 nap között történik a beágyazódás. Utána naponta rohamosan emelkedik a HCG szint... Vagyis kb. 12-13-dik napon. De ha biztosra szeretnél menni, akkor a következő vérzés elmaradása után pár nappal csinálsz tesztet. Ugyanis előfordul,hogy korán csinálod és az embrió már nem él, de a szervezetedben a HCG-t még mutatja.

Remélem segítettem.

K.

2012. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!