Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagosan 28-30 naposak a...

Átlagosan 28-30 naposak a ciklusaim. Valamiért az elmúlt 2 hónapban 35 ill.37 napos volt. Most vagyok a 31. napon és még nem jött meg. Mikor teszteljek így?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az elmúlt hónapokban 35-37 napra jött meg, akkor én legelőbb a 35. napon tesztelnék (vagy később, hogy ne csalódjak).

De vajon hogyhogy változtak a ciklusaid? Előtte mindig rendszeres volt, csak az elmúlt két hónapban nem?

2011. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresnek mondanám. 28-29-30-31 max.
2011. júl. 15. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy akkor most hogyhogy 35-37 naposak lettek a ciklusaid.

Viszont szerintem még akkor ne tesztelj, várj pár napot.

Türelem babát terem. :)

2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést én is ki akartam írni. De megelőztél így én már nem írom ki!

Én ugyan így vagyok mint te! Nekem is 28-32 nap között mozgott a ciklusom hossza. De a mult hónapban 36-napra jött. És ma is a 36-ik napon vagyok és még nem jött meg.

Neke márciusban volt egy sikertelen lombikom és én arra fogtam, hogy biztos a hormonok. De szerintem ez képtelenség. viszont a mellbimbóm elég érzékeny. Így még sosem fájt mint most. És a mult héten maszatoltam egy kicsit, de nem volt vér.

Én is kiváncsi lennék erre, hogy ez mitöl lehet, ha baba nincs. Az idősebb kolléga nőim azt mondják, hogy ahogy öregszönk a menzeszünk is változik.

2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én 27 vagyok és már van egy babám(3 év után sikerült). A szülést követően ahogy megjött ismét a menzim, rögtön be is állt 28-30 napra, mint régebben. Előző hónapban előttem vagy 8 tesztet. Ezt most nem akarom.

Szurkolok neked!!!!!!

2011. júl. 15. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:

szia! 3-ik válaszolód vagyok. Nekem sikerült. Kismama vagyok végre!

Veled mi ujság?

2011. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

Nekem még nem jött meg a havim, ma vagyok a ciklus 36. napján. Gondoltam még megvárom a holnapot, aztán tesztelek. Majd megírom.

2011. júl. 19. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
37. nap még mindig nem jött meg, de a teszt szerint nem vagyok terhes. Nem értem mi történik. teszteljek még? Számíthat még, hogy késő du. teszteltem?
2011. júl. 20. 20:01
 10/10 Manka68 ***** válasza:
Szerintem ha eddig rendszeresen 28 nap körül volt a ciklusod, és mostanában ennyit késik és negatív a teszt, lassan menj el dokihoz, lehet, hogy nem volt peteérésed az elmúlt időszakban. Azért még tesztelj addig, amíg el nem jutsz hozzá, hátha csak később volt az ovu.
2011. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!