Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy alig 7-8...

Lehetséges, hogy alig 7-8 nappal peteérés után, és az esetleges teherbe esés után már tüneteim legyenek?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre egyáltalán nem vagyok rágörcsölve a témára.Van már 2 babánk (5 és 1 évesek.)

Nem szeretnénk 3.-at.

Csak hát kb 2 napja ódzkodom kávét főzni,és émelygek,reggelente húz vissza az ágy,fáradt vagyok.

Mensimnek kb 1 hét múlva kéne megjönnie.Csak érdekelne a véleményetek,hogy szerintetek lehetséges-e,hogy ilyen korán beágyazódjon a baba,ha esetleg megfogant.(1 teszt már negatív lett,de túl korán teszteltem-TUDOM!!!


2011. júl. 16. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Soha sem lehet tudni...én viszont azt mondom, hogy ne éld nagyon bele magad, mer ha esetleg nem jött össze, nagy csalódás lesz a vége...hallottam már ilyenről,de minden ember más...azért sok sikert:)
2011. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jahhh, ha nem szeretneték harmadikat, az már mááááás.... első voltam, csak nem olvastam végig a kérdést rendesen, sorry! De nem baj, ha tetszik, ha nem , én akkor is drukkolok :D
2011. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot!!!

Attól,hogy nem szeretnénk,természetesen megtartanánk,mert Isten adta...

De tényleg nem akarom beleélni magamat,mert lehet,hogy más okozza a tüneteket,és nem is vagyok áldott állapotban...

2011. júl. 16. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 24-én lenne a köv.mensi.Ami remélem,nem lesz:)Tegnapelőtt szurkált a petefészkem,olyan érzés volt,mintha darazsak csípkednék:)Állandóan csak aludnék,feszülnek a melleim egy pár napja.Van már egy gyermekem,de vele ilyeneket nem éreztem.Neki egy jele volt:a nem várt napján annyira megszédültem,hogy összeestem.Na,aztán teszteltem is egy jó erős pozitívat,ráadásul a délutáni pisiből:)
2011. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ovu után pontosan 7-8 nappal jöttek ezek a tünetek, nem bírtam a szagát a kávénak, és nagyon de nagyon fáradtnak éreztem magam egész nap, rengeteg vizes folyásom is volt, kilencedik nap reggel már halvány pozit teszteltem, 11.nap nagyon erőset, és úgy néz ki a dolog ikreink lesznek:)
2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ovu után vagyok 9 nappal,és ma is negatív lett a teszt.

Azért csináltam még egyet,mert még mindig vannak tüneteim.

(szerintem nem betegség v. gyomor rontás,mert a család is ugyan azt a kaját eszi,és senkinek semmi baja...)

Ikres mami hatására,mert a bogarat a fülembe ültette... :)

2011. júl. 18. 10:23
 7/7 A kérdező kommentje:

33napra ma reggel megjött a bajom.

De a tüneteim még mindig fennállnak.Már 3 napja volt enyhe véres nyálkás folyásom,ilyen még sosem volt.Mindig azt hittem,hogy na majd másnap megjön,de nem.Ez így ment 3 napig.

Most ugyan vérzek rendesen,de a tünetek nem múltak el.Tesztek negatívak...

2011. júl. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!