Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a vaterás...

Mi a véleményetek a vaterás (One Step) ovulációs és terhes tesztekről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm a terhességi tesztet használta. Nem jött be, lett neki halvány fals pozi. Baba meg sehol!

Az ovutesztet nem tudom!

2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Wondfo-t vettem vateráról, ovutesztet és terhességit is, nekem jó, itt is azt olvastam, hogy sokaknak jobban bevált, mint a One Step, bár még babát sajnos nem mutatott ki a teszt nálam.
2011. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már többször is rendeltem one step terhességi tesztet,régebben semmi bajom nem volt vele de most össze-vissza jelzett.Néha pozi volt néha nega.
2011. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nálam a pozit mutatta jól :-)
2011. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Bárcsak nekem is jót mutatna bár kétlem!Hanyadik napon csináltad?
2011. júl. 16. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt két nappal csináltam az elsőt ami reggel nega lett,később csináltam még egyet mert nagyon hányingerem volt az meg már pozi lett,aztán minden nap csináltam volt hogy többet is és igy az egy heti termésem 5 pozi és 6 nega lett.
2011. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon gratulálok.Remélem minden renben lesz veletek.Mi is nagyon szeretnénk már egy babát,de szerintem az enyém szellemcsíkos lett.
2011. júl. 16. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindkettő sz*r. Az ovulációs teszt szerint nem volt peteérésem, abban a hónapban terhes lettem, úgyhogy biztos, hogy volt. A terhességet pedig a 10-es one step terhességi teszt nem mutatta ki, amikor egy gagyi DM-es 25-ös már egyértelműen mutatta. Szóval kb. annyit ér, amennyibe kerül.
2011. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Mondjuk én nem a vateráról vettem hanem ebay-ről. Mind az ovulációs teszt, mind a terhességi csak akkor mutatott pozitívat, amikor valóban volt pé-m és terhes voltam. Mivel PCOS-em van, ezért elég ritkán volt peteérésem. Amikor volt, akkor sépen mutatta.
2011. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy fals pozitív.

Ott akkor elindult valami, csak nem maradt meg.

2015. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!