Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mehpempö megzavarhtja...

A mehpempö megzavarhtja amenstruácios ciklust, ha az rendszeres? Babát szeretnek, csak hogy nem jön ossze, sehogy se, ugygondolom hogy egy probat meger. Valakinek segitett mar teherbe esni?

Figyelt kérdés
Az egeszsegem se szolgal mostaában, allandoan felfaztol szenvedek, az allergiam is kijött.Idegileg is nehezen viselem , hogy nem jön ossze semmi.
2011. júl. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ennek a segítségével próbálok teherbe esni-mondjuk én Closty mellé szedem.

Ez az első hónapom....remélem segített, és reméljük neked is segíteni fog :)

2011. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike aranyos vagy , ha lesz eredmeny megirom
2011. júl. 16. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos nekem nem jött be a méhpempő.Hónapokig szedtem,de semmi.Sok mindent kipróbáltam már,de azok se segítettek,de remélem neked összejön.Sok szerencsét!
2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal kedves utolso valaszolo, es az oszinteseged. Megbrobalom , masba mar nem hiszek, mert en is sok mindet kiprobaltam mar. Nem is remenykedek inkabb, de remelem az immunredszeremet fel erösiti.
2011. júl. 18. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy neked se jött még össze,de nagyon szorítok neked,hogy sikerüljön!Ne add fel!Én nekem is a remény ad erőt és próbálok pozitívan hozzáállni,de nem mindig sikerül.
2011. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Mi újság? Baba???

Kedves Kérdező! A ciklusodat nem zavarta meg a méhpempő?

Hogyan szedted?

2012. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!