Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra peteérés? DPO.6. napján...

Extra peteérés? DPO.6. napján hőleesés, majd visszament. Menzesz megjött, de hő maradt és a ciklus 4. és5. napján enyhén pozitív a vaterás 10-es teszt.

Figyelt kérdés
De hátha megjön nem is tud beágyazódni.
2011. júl. 17. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
rendesen megvolt a mensid? nyálkahártya is sok volt benne? ha nem akkor még lehet baba, de az is lehet, hogy elindult valami de nem sikerült beágyazódnia rendesen, ezért az enyhe pozi teszt
2011. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Hát kicsit furcsa volt a menszi,de nem mondhatnám hogy más volt,mint a többi.Csak annyi,hogy első nap barnáztam,ami eddig nem volt,és kicsit kevesebb volt.Menszi előtt pedig negatív volt a teszt.
2011. júl. 17. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor én a helyedben csinálnék pár nap múlva egy másikat, de rendes gyógyszertárit, ami sokkal biztosabb mint a vaterás tesztek. Szorítok, hátha baba!
2011. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is reménykedem benne,de hát a józan ész sajnos azt diktálja,hogy nem valószínű.De azért veszek másik tesztet.
2011. júl. 17. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül? Remélem jól szorítottunk!:)
2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia!Ahogy gondoltam.Sajnos negatívak lettek a tesztek,de azért köszönöm az érdeklődést!Talán majd ebben a hónapbam sikerül.
2011. júl. 19. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnálom! Akkor peteérésed volt?
2011. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeld még az se volt.Szerintem túl magas volt az LH szintem.Csak erre tudok tippelni.
2011. júl. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!