Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás idején leeshet...

A beágyazódás idején leeshet a hőmérséklet?

Figyelt kérdés

10 nappal az ovuláció után 37-ről 36,8-ra (0,2 fokot) esett a hőm. Még alaphő (36,6)feletti tartományban van. előfordul, hogy ez volt a beágyazódás?

igazából ezt a hónapot nem nagyon számítottam...

itt a görbém..vasárnapra nem vártam...

[link]


2009. ápr. 2. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A 10. napon abszolút lehet beágyazódástól is, de lehet a menstruáció előjele is. Ha csak egy napra megy le a hőd, és aztán visszaugrik, akkor jó eséllyel volt beágyazódás. Tesztelni nem szeretnél?
2009. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leeshet de nem a beágyazódás miatt, csak egy időben van a kettő. Itt megtalálod, "A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után" résznél.


[link]

2009. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Megedződtem már az elmúlt hónapokban így nem nagyon vagyok lelkes.. inkább meglepődök majd, de ebben a hónapban különös ez a hőgörbe.. hát majd eldől holnap lent marad-e vagy sem..

tesztem van a szekrényben.. ha nem lenne akkor lefutnék egyért a gyógyszertárba és biztosan csinálnék egyet.. ez a tudat hogy itt van egy méterre a bizonyosság óvatosságra int még akkor is ha esetleg valamikor késik majd a mensim... nem merek reménykedni, túlságosan beleéltem magam eddig mindig.. az elmúlt két várandósságom is ilyen nehezen sikerült..de itt vannak a kis csillagaim mellettem és tudom hogy ők a fontosak, velük kell törődnöm.. ez a 8. hónapunk a 3.projekttel..

2009. ápr. 2. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Mi történt azóta?
2009. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!