Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a hónap elejére nem...

Aki a hónap elejére nem várta: megjött a mensitek, vagy hogy álltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem jött meg, ma vagyok a 28. napon. Múlt hónapban 27 napra jött meg, előtte 29 napra, az volt eddig a leghosszabb ciklusom. Tehát még bármi lehet.

Hányingerem van, nehezek a melleim, nem vizes folyásom van, 3 napja fejfájásom. De ezek lehetnek mensis tünetek is,így izgulok de a mensire készülök lelkileg, nehogy beleéljem magam.

És ma van a szülinapom! :))) Lehet meglepem magam egy teszttel!

2009. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

boldog szülinapot neked!

engem az bánt hogy se pozis tesztem nincs, se mensim! Legyen már valamelyik... Mindegy mi, csak valami, mert ez a bizonytalanság örjítő!

2009. ápr. 2. 10:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mára nem vártam nem is jött meg.Teszteltem de nega lett sajna,a melleim nekem is érzékenyebb,nehezebb de félek csak bebeszélem magamnak
2009. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a köszöntést! :) Mikorra nem vártad a mensid?

Nekem az előző terhességemet csak a mensi elmaradása utáni 5. nap mutatta ki először a teszt.

Szerintem én is csak pár nap múlva tesztelek, hátha addig megjön. Nem szeretnék pénzeket kidobni feleslegesen.

2009. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát 26-29 napos szokott lenni a ciklusom! most vagyok a 30. napomon! Hát remélem nekem sem jön meg és pár nap múlva már a teszt is kimutatja! Az viszont egy kicsit aggaszt hogy leesett a hőm... :(
2009. ápr. 2. 10:15
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is mára nem várom, eddig semmi:) 28. napomon vagyok. Általában 28 napra jön, bár múltkor 30-ra jött meg. Fejem nekem is fáj két napja, bár ez a hirtelen meleg miatt is lehet. Egyéb tünetem nincs, se megjön-érzés, sesemmi... Szülinaposnak boldog ünnepet!:) Írjatok majd, kivel mi van!
2009. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2.-ik vagyok!Nekem elvileg a ciklus.hu szerint 26 naposok a ciklusaim ma vagyok a 28 napomon.Olyan rossz ez az állapot hogy állandóan izgulni hogy megjön vagy nem!Tudom nem szabad görcsölni rajta,de ki bírja ki???
2009. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehéz nem görcsölni rajta...:( Én is elhatároztam két hónapnyi állandó hőmérés és tünetfigyelés után, hogy nem figyelem magamat. Nem hőmérőztem ebben a hónapban, ovutesztet is elhagytam, sokkal nyugodtam voltam végig. Persze leszámítva a mostani állapotot, mert azért most már izgulok rendesen, így a 28. napon.... Eddig semmiféle tünet sincs, a hasam alja sem puffadt, ahogy eddig szokott mensi előtt, bár ez még kialakulhat... Mikor teszteltek? Én vasárnapnál nem előbb, ha egyáltalán addig nem szól közbe a "természet":) :(
2009. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom ide sok tapasztalt önuralmat gyakorló lány írt.

És is ezen vagyok.

2 napom van még a mensziig.Próbálok objektiv lenni és nem bebeszélni magamnak semmit.

Tesztelni még nem fogok,csak ha kimarad.

A hőm már11 napja 37.fölött van.Egyéb jel tünet nincs.

2009. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nini24 ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Boldog szülinapot az ünnepeltnek!:)


Nekem is 2 nap van a nemvártig. 4 napja iszonyatos fejfájásom van, a mellem szintén 4 napja hatalmas és érzékeny, szédülök, és erős fehér folyásom van. Ez még csak a 2. hónapunk, de nagyon örülnék, ha sikerült volna a babóca! :) Tegnap volt egy nega tesztem, de sztem még korai volt :) Remélem! Drukkolok nektek, és várom majd a fejleményeket hétvégén! :)

2009. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!