Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nagy átlagnak hány nap...

A nagy átlagnak hány nap késés után mutatta ki a teszt hogy terhes? Nagyon jó lenne ha mindenki leírná hogy kinek mikor lett pozi!

Figyelt kérdés
ezt csak azért kérdezem mert nagyon sokan írják hogy 3-4nap késés után még mindég nega a teszt!előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 2. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik nap en is hasonlot kerdeztem a terhesseg temakorben mert gondoltam ott lesz par kismama akinek csak a nemvert utan napokkal mutatta ki a teszt. Es nem is szamitottam ra, hogy ennyi jo valaszt kapok. Belinkelem neked a kerdesem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Egyebkent nekem meg mindig nem jott meg de nem merek tesztelni. :) Majd vasarnap reggel. Pozitiv tesztet kivanok neked!!!!

2009. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a ciklus 25. napján is halványan pozitív volt(30naposak a ciklusaim)és aznap mikor meg kellett volna jönnie már egyértelműen pozitív volt!!!!
2009. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mikor nem jött meg másnap + lett.
2009. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 nap késés után pozitív volt :)
2009. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát,kedves kérdező,ez sok mindentől függ.(a teszt érzékenysége,az ovuláció napja stb.)

Nekem első terhességemnél ami véletlen volt,a kimaradt menszi utáni nap pozitiv volt.De abban a hónapban (még lány voltam)egyszer voltam együtt a mostani férjemmel 17 napon.És abból lettem terhes.17.naptól számítva a 32.nap teszteltem.

2. terhességemnél már 29.nap kimutatta,de halványan.Akkor is 17.nap volt ovulációm.

31-32 napos ciklusoknál.

2009. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!akkor még van remény!remélem mind ketünknek pozi lessz!megy a druk mindketünknek!:)most eggy nagy kő eset le a szivemről hisz még akkor van remény!puszi
2009. ápr. 2. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én tegnap teszteltem pozitivat,a nem várt elött 1 nappal.
2009. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek a nem várt utáni 13. napon
2009. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a nemvárt napján pozitív volt
2009. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én rá 3 napra - mikor meg kellett volna jönnie - csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Most a 19. hétben vagyunk.
2009. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!