Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent hogy testápolós...

Mit jelent hogy testápolós folyás? Sokan írjak hogy ilyen folyása van..

Figyelt kérdés
Ha a bugyimon van ez a testápolós vmi akkor van folyásom? ha felnyúlok magamnak az ujjamon van ilyen folyás de, a bugyimon nincs.Tegnapra nem vártam.Lehet hogy hülyeséget kérdezek?
2009. ápr. 2. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges felnyúlogatni ha a nincs a bugyidon semmi akkor nincs folyásod...Nekem volt testápoló szerű folyásom és onnan tudtam hogy az az,mert még az előtt soha nem volt olyan.És tényleg olyan mint a testápoló :)nagyon krémes és fehér (nekem 16.napja késik de majd csak a jövőhéten csinálok tesztet,tutira megyek) :)
2009. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A testápolós folyás és az hogy megjön-e vagy babás vagy-e, nem függ össze. Azért mert minden ember másként reagál a menzi előtt és akkor ha babát vár. Sőt sok embernél a folyás sem ugyan olyan két ciklusban. Én mikor terhes lettem,mindkét terhességemnél az elején egyátalán nem volt folyásom. Nálam ez a testápolós a terhesség 7-8. hetétől kezdődött, viszont menzi előtt mindíg ilyen volt. Ha nincs a bugyin akkor nincs folyásod vagy csak épp hogy van.
2009. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!