Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 1 hónapja...

Lehetek terhes, ha 1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és a rizikós napokon együtt voltunk?

Figyelt kérdés
rá egy hetére csináltam terhességi tesztet (medi lab) halványan pozitivot mutatott. azóta csináltam még 5 tesztet és mindegyik negatív. hányinger, hasi fájdalom (enyhe) szédülés, mellfájdalom tünetek vannak.
2007. júl. 6. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

orvos, orvos, orvos..menj el hozzá, biztosat csak ő tud mondani

egyébként lehetsz terhes, de a tüneteket okozhatja a szerről való lejövetel is, vagyis most álldogál vissza a szervezeted a saját hormonjaira-én is rosszul viseltem, elmúlik (márha nem terhesség)

2007. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor en lealltam a gyogyszerrol vagy 3 honapig koszos, fekete verzesem volt. A szaga sem volt valammi lenyugozo de aztan elmult es minden visszaallt a regi kerekvagasba. Teherbe lehet esni ugyan, bar az orvosom szerint meg kb. 20-30 nap vedettseget ad(hat) a bogyo. Mellesleg nekem is volt mar igy, hogy teszt pozitiv, nem hittem a szememnek, masnap megegyszer megcsinaltam az mar negativ...par napra ra menstruacio ami szokatlanul eros, fajdalmas kisse. Ma mar tudom, megfogantam es termeszetes uton tavozott az eletkeptelen "embriokezdemeny".
2007. júl. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!