Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezelőtt 2 héttel 2 tesztet...

Ezelőtt 2 héttel 2 tesztet csináltam mind a kettő + lett de most fáj a hasam és ugy érzem, hogy meg fog jönni de még nem vérzek ez azt jelenti h elveszitettem a picibabámat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!Ezek a fájdalmak csak azért vannak , mert tágul a méhed.De, ha mégis úgy érzed, hogy nagyon fáj, akkor menyj el dokihoz.
2009. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem, ilyen megjön érzésem nekem is volt, aztán abba maradt, és most megint van, ahogy olvasom ezt az oldalt nem én vagyok az egyetlen akinél ez így volt. Nyugi, semmi gond sincs. Ha nem voltál még orvosnál, akkor menny el.
2009. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
amíg nem vérzel és nem görcsölsz addig nincs baj. ilyenkor nő a méh azt érezheted. mellesleg a "fáj" szót nem ly-al írjuk, ha már az x betűvel vagánykodsz:-)
2009. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem biztos. A has általában azért görcsöl, mert nő a méh. Elég sokan vannak, akiknek terhesség alatt mindjárt megjön érzése van. Ne ijedj meg!
2009. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagyok és ugyan ezt érzem. A terhesség legkorábbi tünete. Gratulálok!
2009. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!