Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este szeretkezés után észrevet...

Este szeretkezés után észrevettem, hogy egy kicsit rózsaszínes a "cucc" ami kijött. Aztán el is múlt, de most is kijött egy csepp rózsaszín pötty. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam se száraz,nem fáj semmim,nem vagyok felfázva!Márc.23-án jött meg és 28 naposak a ciklusaim.Gyógyszert nem szedek.
2009. ápr. 3. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A magyarázatot nem tudom, de én is pont így jártam pár nappal ezelőtt. Mondjuk nekem egy kicsit érzékeny volt a hasam alja is utánna, de ez csak egy alkalom volt és azóta semmi.
2009. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol jársz a ciklusban. Nekem a ciklus második felében volt ilyen problémám (szeretkezés után szintén és másnap is). Elmentem dokihoz, mivel ez nem középidős pecsételő vérzésnek tűnt. Méhszájsebem van, ecsetelte valamivel.
2009. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!