Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk sikertele...

Fél éve próbálkozunk sikertelenül. Nem rágörcsölés képpen, de kipróbálnám a cickafark, vagy a palástfű teát. Nektek ezek beváltak? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam, mint te. el is kezdtem inni a ciklus első felében a cickát utána a palástfűteát napi 1 bögrével. a hatás? a bombabiztos 28 napos ciklusom 24-re rövidült, a szuper tojásfehérjés folyásom átváltott testápolószerűvé (nem jó). igaz, a hőgörbém szép volt a ciklus második felében. mikor abbahagytam, a következő 2 ciklusban szerintem még pé-m sem volt (a hőgörbém alapján mondom). 1,5 hónapig ittam. de elég is volt egy életre! ha rendszeres a ciklusod, nincs közti vérzésed, ne kezdd el! azoknak segít, akiknek rendszertelen a menzije. ja, a lényeg: baba nem lett :(
2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezeket akkor kell használni, ha amúgy baj van a ciklusoddal. Ha rendben van, csak összekavarják.

Nekem nem volt peteérésem és extrém hosszú ciklusaim voltak, úgyhogy mindennel próbálkoztam, mivel a dokik csak felírták a gyógyszert, hogy megjöjjön, de rendes megoldást nem nyújtottak. Szóval, nekem a cickafark+barátcserje jött be. Életem legszebb (egyetlen egyértelműen peteéréses) görbéje van ebben a hónapban! :)

2011. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első!Sajnálom :( Szerinted akkor mivel lehetne még próbálkozni??Másodiknak gratulálok ha összejött a baba,bár nem írtad konkrétan de ebből erre következtetek :)A ciklusaim szabályosnak mondhatóak,31 naposak.Akkor teák helyett esetleg vitamin?Csalódtam a mikroszkópomban is már annak sem hiszek.görbét én is vezetek.ovu tesztjeim is vannak itthon.
2011. júl. 20. 19:27
 4/15 anonim válasza:
100%
Szia! Még várj(barátnőimnek 6 és 12 hónapra jött össze)...de ha zavar, nézess vérképet pajzsmirigyre és inzulinra. Ezek fontosabbak, mint a teaivás. Én 2. éve szeretnék bébit és az 1. évem teljesen felesleges volt, mert ezek nem voltak rendben, és hogy redbeszedjék, az kb 1 év. Ennyi.
2011. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok. a tojcsis folyás 2 hónap alatt visszaállt! a ciklusom mindig 1 nappal hosszabbodott, s megállt 27 napnál. ez már majdnem a régi!

én hormonvizsgálatra és peteérést figyelő uh-ra megyek, a férjem andrológiára. ha ezek is mind rendben lesznek, akkor várunk, mert nem rajtunk múlik a baba.

2011. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szia. Én cickafarka teát iszom (kb 4-5 éve) mikor megvan és nem annyira fáj a hasam és még a vérzés is kevesebb. És úgy tudom h ha akkor iszod a teát mikor még nincs meg akkor tolódik a nap.
2011. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van, h a baba nem rkezik idoben. Parommal nekunk es egy ev utan sikerult
2011. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én méhen kívüli után ittam a cickafarkteát, mert úgy éreztem, hogy nincs peteérésem, mert nagyon kevés és könnyed vérzésem volt,. A ciklusom első felében ittam, amikor már 3 hónap letelt és nekem elsőre összejött a baba. Most 7-8 hetes magzat:) Csak a ciklus első felében ittam a cickafarkteát. Palástfűteát nem ittam, mert arról rosszat hallottam, hogy nagyon össze tudja kavarni a ciklust, ha még nincs baba. Mellette csináltam pár gyakorlatot, amit természetgyógyász mondott. A petefészek helyére kell tenni a mutatóújjad és rádőlni ülve. Ezt peteérés előtti napokban kell csinálni napi 5 percig. Csináltam ezt is. Nem is gondoltuk, hogy összejött annyira meglepettek voltunk, azt hittük, hogy legalább jó pár hónap kell majd. De lehet, hogy csak szerencsénk volt. A másik dolog, ami szerintem még igaz, hogy nem szabad peteérésnél naponta együtt lenni, csak két naponta. Remélem nem sokára neked is pozitív lesz a teszted.
2011. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező? hogy döntöttél? :)
2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)igen fél év az még nem sok,de az van bennem,h mi van ha segítség kell majd mégis,és akkor felesleges 1 évig kitolni.az,hogy mással foglalkozzak az nem megy,és ne is kérje tőlem senki,mert babát szeretnék és kész :)még nem döntöttem,várjunk-e még,vagy doki mert írtátok azt is,hogy fél év után is összejöhet spontán.még nem próbáltam ovu tesztezést,most az jön és ha így sem,akkor szerintem keresek egy jó kis dokit aki tényleg akar majd segíteni.
2011. júl. 21. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!