Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem-e ha menstruá...

Teherbe eshettem-e ha menstruációm csak három napig volt meg, a ciklus 10. napján voltunk együtt peteérésem valószínű 13-14 napon volt, és a ciklusaim hossza 28-29 nap szokott lenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha volt menzeszed, s 3 napig, akkor nem valószínű. van, mikor nekem is rövidebb vagy gyengébb, máskor meg ömlik a vérem.
2011. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam! a menstruációm 3 napig volt csak meg ,utána a 10. napon voltunk együtt,és majd jövöhét közepén kellene hogy újra meg jöjjön!
2011. júl. 21. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, de kicsi!
2011. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor van rá esély. Máskor gondolkodj ha nem akartok még babát. Ha pedig szeretnétek egy picit akkor drukkolok!
2011. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk!A harmadikat!:)
2011. júl. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!