Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hete szúr a jobb...

Már egy hete szúr a jobb petefészkem. Ma és tegnap annyira, hogy már lábamat is alig tudom megemelni. Peteérésem két hete volt. Most lehet beágyazódásom? Olyan bő tojásfehérje folyásom is van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a petefeszkem fajdogalt a terhessegem elejen..egy nappal a nevart elott. Azt hittem ez mar a mensim jele. Annyira azert nem,hogy a labamat ne tudnam megemelni, de ugy rendesen odaszurt neha. Es baba volt a dologban. Sztem ez nem egy biztos..de feltetlen jo jel! Remelem a babuci miatt. Sok sikert!!
2009. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg beágyazódás,nekem is ez volt az első jel.aztán teszteltem,és pozitív lett.szerintem bizakodhatsz.
2009. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató válaszokat!!!
2009. ápr. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!