Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas a prolaktin szintem,...

Magas a prolaktin szintem, kaptam rá Bromocriptin-richter 2, 5 mg-os gyógyszert! Azt mondta a doki, hogy kezdjem el, függetlenül attól, hogy terhes vagyok-e már. A gyógyszerre az van írva, terhesen ne szedd. Szedhetem?

Figyelt kérdés

4 nap múlva kiderül! De az van a gyógyszerre írva, hogy ha terhes vagy , ne szedd!!!

Segítsetek!!!


2008. febr. 29. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy, ettől a gyógyszertől hamarabb teherbe tudok majd esni?
2008. febr. 29. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok.Jan közepe óta szedem.De nekem azt mondták,hogy szedni kell a 12 hétig,mert a gyógyszer le viszi a prolaktin szintet és akkor eshetsz teherbe.Viszont ha nem szeded akkor vissza ugrik a prolaktinod és vetélest eredményezhet.Ennyit tudok.Én mindenesetre szedem.Remélem segít mindkettőnknek.
2008. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 hónap próbálkozást mondott a doki.Azt mondta szerinte remélhetőleg össze fog jönni.Mert nekem is csak ez az eredményem volt rossz.Állítólag igen.
2008. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szedítek akkor is ha terhesek lesztek?
2008. febr. 29. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.Mert ha vissza ugrik a szint az nem jó.Pontos szakkifejezéseket nem tudok,de írd be a keresőbe vagy a babanet.hu.Ott van is a társalgóba egy ilyen téma.Érdemes el olvasni.Ott is ezt írják.Van tapasztalatuk
2008. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom azt mondta a terhesség 6. hetéig szedni kell!!!
2008. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!