Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még szűz vagyok, megtörténh...

Ha még szűz vagyok, megtörténhetett, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még szűz, csak a pettingnél tartunk.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor pettingnél, mennyi az esélye, hogy terhes lehetek? Nincs semmi durva ujjazás ilyenkor, de azért mégiscsak ott jár a keze, ugye, és átviheti oda a "dolgát" a sajátjáról, nem?


Megtörténhet?


Köszi


2009. ápr. 3. 20:07
 1/3 anonim válasza:
60%
Szia.Semmi sem 100%.De ne aggódj,mert ebben az esetben tuti hogy nem lehetsz terhes!
2009. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

akkor lehetséges ha oda teszi...

vagy ha elélvezett(az előváladékban lévő smermiumtól is) és az ujjára került a cucc aztán pedig téged kényeztetett.. Ezzel legyél óvatos...

Én a múlt hetet végig izgultam..

1 hetet késett én meg már paráztam..

pedig csak pettingeltünk...

2009. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van rá köbö 0.1 % esélyed,úgy ahogy az előző hozzászóló írta,de nen parázz,max szentlélek szállhatott meg de akkor te lennél a kövi szúz mária az meg nagy csoda lenneXD
2009. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!