Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a minsi (feb. elején...

Ha késik a minsi (feb. elején volt meg utoljára) és 4 teszt neg. Lett, de az 5. -en a második csík elmosódott az még lehet terhesség? Létezik hogy még nem mutatja ki a terhességet a teszt?

Figyelt kérdés
A gyógyszerész mondta hogy van olyan hogy kimossa a vizelet a csíkot.Nemtudom én még ilyennel nem találkoztam.Hasonló tapasztalatok?Lehet ebből még baba?Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 4. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából két kimaradt vérzést jelent, a papírforma szerint legalább 8 hetes terhességet. Ezt elméletileg bármilyen tesztnek ki kellene már mutatni. Akkor nem biztos, hogy mutat valamit a teszt ha a baba valamikor március utolsó napjaiban fogant. Előbb vagy utóbb mindenképpen fel kellene keresni az orvost, ha mindig ilyen rendszertelen a mensid akkor azért, ha korábban nem volt még ilyen akkor azért.
2009. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyen esetben keress fel egy nőgyógyászt, ő biztosat mond. Ha meg valamiért nem jött meg, és mégsem baba, azt is jó kideríteni miért van.


Judy

2009. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia'


Nekem a teszt is kimutatta, de ha tutira akarsz menni , menj el nődokihoz, ir majd papirt vizeletvizsgálatra. Ez ha pozitív , akkor biztos lehetsz benne, hogy baba lesz! :)

2009. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Egy tesztnek ennyi idő után ki kell mutatni egy + eredményt,ha terhes vagy!Csinálj egy másfajta tesztet,tuti,hogy + lesz+Gratulálok!És menj orvoshoz,hogy megnézzen UH-n!
2009. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!