Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány sikertelen hónap után...

Hány sikertelen hónap után érdemes felkeresni a nőgyógyászt, ha nem akar összejönni a baba?

Figyelt kérdés
Mi már 9 hónapja próbálkozunk.
2011. júl. 25. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy 1-1,5 év után.
2011. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: még azt hozzátenném, hogy orvosfüggő is a dolog, mert sógornőmnek az 1-1,5 évet mondta az orvos, de van olyan doki is, aki hajlandó hamarabb is foglalkozni a "beteggel".
2011. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-1,5 évet mondanak,de ha téged megnyugtatna,hogy most kivizsgálnak,akkor hazudj többet a 9 hónapnál,és megnéznek.
2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt!


[link]

2011. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában 1 évet szoktak javasolni,de ez csak akkor iaz,ha a próbálkozás kezdetekor elmész egy általános nőgyógyászati kivizsgálásra, ahol átnéz a doki hoyg minden rendben van-e.

Mert lehet hoyg már ott talál valamit, és akkro meg is gyógyít,és utána el is hárul az akadáj.


Ezt követően, ha nem jön össsze (de már tudod hoyg amúgy minden rendben veled) akkor egy évet szokás mondani,de igazából orvosa is válogatja,hoyg mennyit mond.


9 hónap azért már nem számít kevés időnek,rákérdezhetsz az orvosodnál,hoyg megnézne-e és hoyg tud-e valamit javaolni,vagy inkább várjatoko még.

2011. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hasznos volt ez a link is! Köszi.
2011. júl. 25. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban egy évet mondanak. Én fél év próbálkozás után rákszűrésre mentem, és megemlítettem az orvosnak, hogy babát szeretnénk fél éve, még nem jött össze, ... Erre a doki ultrahangos vizsgálatot is csinált, és kiderült, hogy rendellenesen működik a petefészkem, ezért Tapolcán kell próbálkoznunk.

Én nem bántam meg, hogy időben szóltam az orvosnak. Ha vártam volna, még ennél később lehetne majd babám. :S

2011. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy most megvárom a következő mensit(aug.12.-én nem kéne megjönnie) és ha semmi utána elmegyek nődokihoz.

Meg arra gondoltam kipróbálom az ovu tesztet.

Meg azt h reggel bújjúnk össze a párommal,mert azt hallottam,h ált.hajnalban van a peteérés, és van akinek csak 8 órán át életképes. Ha ez nálam is így van,akkor megvan a probléma forrása. A férjem fél 6-kor indul dolgozni,én meg fél 7-kor,és ilyenkor soha nem szoktunk "együtt lenni".Hát most hozok egy kis áldozatot a babáért. Hátha...

2011. júl. 26. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!