Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A felfázás befolyásolhatja a...

A felfázás befolyásolhatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem befolyásolhatja.Én is hajlamos vagyok a felfázásra és nekem késni szokott olyankor.
2011. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Mármint ha arra a "felfázásra" gondolsz, amikor csíp ha pisilsz, esetleg véreset pisilsz, mert az nem felfázás, hanem fertőzés (amúgy én is felfázásnak hívom). Nekem akkor kelett volna egyszer megönnie amikor "felfáztam", de nem jött, amikor pedig beszedtem a gyógyszert és elmúlt a felfázás, akkor pedig megjött.
2011. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem csak csíp, :S de most rosszabb inkább elmegyek vele orvoshoz sztem köszi a hasznos információt :)
2011. júl. 26. 13:54
 4/4 A kérdező kommentje:
elmentem orvoshoz kaptam antibiotikumot amit vasárnapig kell szednem utána akkor megfog jönni?
2011. júl. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!