Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be szerintetek a...

Jól húzta be szerintetek a peteérést a program? Görbe lennt.

Figyelt kérdés

[link]


A tünetek alapján igen, de akkor mért nem megy feljebb a hőm? Azóta is neg. az ovuteszt, viszont ma megint fáj a bal petefészkem. Lehet esetleg két peteérés egymás után? Segítenétek?


2011. júl. 26. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt Pé, de nem repedt meg a tüsző.
2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak próbálkozott a szervezeted a PÉ-vel...
2011. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a görbéből még nem lehet megállapítani. 4-5 nap múlva jobban fog látszódni.
2011. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat mindenkinek.

Mára így alakult:

[link]

Szerintetek?

2011. júl. 28. 17:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed a görbéd alapján.
2011. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem most hétfőn megvolt a pé.
2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Előtte két nappal tudtunk csak együtt lenni, szerinted sikerülhetett?
2011. júl. 29. 12:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sikerülhet pár napig életképesek a spermácskák:) megy a drukk:))
2011. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most már biztos volt peteérésem, csak abban nem vagyok biztos, hogy mikor. Három nap múlva nem várom, nagyon reménykedek:)

[link]

2011. aug. 1. 06:43
 10/17 anonim ***** válasza:

18:15 vagyok.

Hát ez így még mindig nem okés teljesen.

Kérdésem, hogy nem emlékszel-e, hogy mi történt Veled a 13. ciklusnapon? Mert ott volt egy magas érték, aminek ha kiderülne az oka, akkor ki lehetne húzni, és akkor én is azt mondom, hogy volt ovud.


Kérdés: nem volt erős fejfájásod akkor? Előző este nem ittál alkoholt? Nem voltál az átlagnál stresszesebb helyzetben? Nem aludtál kevesebbet a szokásosnál? Nem ettél éjszaka valamit? Nem volt rossz éjszakád? ezek mind-mind megemelhetik a másnap reggel mért hőt, és ilyenkor figyelmen kívül kell hagyni.


Egyébként hogy-hogy 3 nap múlvára nem várod? Hány napos ciklusaid szoktak lenni?

2011. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!