Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, még soha nem volt...

Lányok, még soha nem volt ilyen a görbém. Megnéznétek? Lehet okom örülni talán?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 6. 07:26
 1/9 A kérdező kommentje:
szerintem hamarabb volt pé-m mint ahogy a program behúzta
2009. ápr. 6. 07:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Jól alakul a görbéd ha egyáltalán ez a valós görbéd (nem rosszat akarok irni) hidd el csak saját magadat csapod be ha nem egy időben méred a hődet , fals eredményt fogsz kapni , de ha ezt nem nézem akkor szépen alakul de a hőmérőzés egyik alapszabálya a minden reggel ugyan abban az időben mért hő ugyanott és ugyan azzal a hőmérővel ha ezeket nem tartod be nem ér semmit az egész ha nem tudod minden reggel ugyan abban az időben mérni inkább akkor hagyd ki azt a napot még mindig jobban fog látszani mi a helyzet mert nem fog becsapni.


Miért vérzel ilyen sokáig 12 napig?

Ez nem normális dolog, voltál már vele dokinál?

2009. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia! Pco-val vagyok kezelve és ezért van amikor néha tovább tart a vérzésem, de ez csak nagyon ritka, általában 5 napig tart egyébként, a hőmet meg mindíg egyidőben mérem, csak nem mindíg írom be ugyanazt az időpontot, és hidd el ennyi csalódás után nem csapom be magam! Köszi a segítséget!
2009. ápr. 6. 07:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nagyon sajnálom hogy pcos vagy az egy alattomos betegség , és ha fent marad a hőd akkor gyanakodhatsz babóra.

Hány naposak a ciklusaid?

Mert ha 28 akkor egy 10 tesztel akár tesztelhetsz is 5 nap múlva.

Kívánom hogy ugy legyen ahogy te szeretnéd.

2009. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megértésed, én is arra gondoltam, hogy pénteken tesztelek, de legkésőbb jövőhét hétfő vagy kedd. :)
2009. ápr. 6. 07:53
 6/9 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik a legérzékenyebb teszt? 10,20 vagy 25mlu?
2009. ápr. 6. 07:55
 7/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert anyósom mindenféleképpen beakarja magyarázni hogy nem úgy van ahogy én gondolom
2009. ápr. 6. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia. A 10-es teszt a legèrzèkenyebb . Màr nagyon alacsony HCG szintet is ki tud mutatni.Bàr èn 10-es tesztet gyògyszertàrban ès drogèriàban mèg nem làttam ( persze azèrt lehet ,hogy van) ,de az interneten sok helyrôl lehet rendelni.
2009. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezek szerint nekem lesz igazam :)
2009. ápr. 6. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!