Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első hónap, hogy mérem...

Ez az első hónap, hogy mérem a hőmet. Úgy látszik csalódással végződik?

Figyelt kérdés
A mai hőmet a szokásos időben mértem, de rendkívül rosszul aludtam, sokat forgolódtam. Majd aludtam 3 órát nyugalomban, és akkor már a tegnapi 36.9-et mutatta. Szerintetek? [link]
2009. ápr. 6. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mostmár jóhelyen vagyok :) Szerintem van eély babára, reméljük elindul ismát felfelé a hőd, láttam már ilyen görbét!!! Szurkolok hozzá :))
2009. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megtaláltál, legalább nevettem egy jót, ugyis ... kedvem van.Igen? Láttál ilyen görbét? Hát nem tom.. Én azt hallottam nem szabadna ennyit esni, lehet a mensi jele? Vagy a beágyazódás?
2009. ápr. 6. 09:03
 3/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Szerintem ne keseredj el egyből, a babatervezők otthonán sok ilyen cikk-cakkos görbe van és mégis babások voltak!!! :)
2009. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Reménykedek.
2009. ápr. 6. 09:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a holnapi hőd eldönti h most melyiket vedd figyelembe.Gyanum h a 36.9 a jó mára.Mert ovuláció után 14 napon át kell magassabb legyen a hő.Korai lenne esnie még menszi esetén is.
2009. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem megsegitenek az égiek, és neked lesz igazad. Köszönöm szépen, h megnézted.
2009. ápr. 6. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A "pajzsmirigyes" vagyok a másik kérdéstől. :)

Megnéztem a görbédet, és nagyon szép!! Ez az egy nap leesés lehet beágyazódás is (nem egy ilyet láttam már ezen az oldalon), de lehet a nemalvás miatt is. Egyhuzamban 6 órát kell aludni minimum ehhez a méregetéshez! Úgyhogy holnap reggel kiderül, addig is, semmi okod panaszra, drukkolok! :)

2009. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tudom - és bocsánatot kérek is érte - hogy ez egy másik kérdés, de már feltettem külön is, és nem jött rá válasz. Én nagyon-nagyon rossz alvó vagyok, kb napi 5 óra forgolódós-többször ébrenlevős alvással.

Én is mérem a hőmet, ami teljes káosz, tiszta cikk-cakk. Lehet, hogy felesleges mérnem, nem is azt mutatja, ami a valóság? Légyszíves válaszoljatok! Köszi előre is.

2009. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

4. vagyok. Szerintem, nincs értelme mérned! 6 óra folyamatos alvás kell hozzá, anélkül tényleg csak cikk-cakkot ad. Szerintem, ha ilyen rossz alvó vagy, keress más módszert, pl. ovuteszt vagy ilyesmi, mert így csak időt fecsérelsz rá, de semmi eredmény.

2009. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:( Sajnos, nekem az családtervező központba kérték, két hónapig mérjem, aztán vigyem be neki az eredményt. Pedig úgy emlékszem, arról is volt szó, hogy elég rossz alvó vagyok, bár lehet, hogy nem ugyanazzal az emberrel beszéltem róla.


Köszi a választ. így legalább tuti megnézik a hormonjaimat.

2009. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!