Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 és fél hete volt missed...

3 és fél hete volt missed abom. 2 napja jött meg a menstruációm és szinte folyamatosan ömlik belőlem a vér. Normális ez a vérzés?

Figyelt kérdés
Ez még a tisztulás vagy most már mindig ilyen lesz a mensturáció?
2009. ápr. 6. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

3 és fél hét után ez már mensi lesz. Hallottam ilyet, hogy van, akinek az első nagyon erős, szülés után is jellemző ez egyébként az 1. mensire... Én örülnék neki a helyedben, mert ez arra utal, hogy a nyálkahártyád regenerálódott. Feltéve, ha nincsenek benne nagy darabok!? Ezután már beáll szerintem, nem lesz mindig ilyen, nyugi! :)

Nekem 2 hónapja volt a műtét, és még mindig nem jött meg, a héten megyek dokihoz... :(

2009. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ami veled történt. Nekem decemberben volt a műtét, 30 napra jött meg, és nekem is nagyon erős volt, és görcsöltem is. Utána visszaállt 28 napra a ciklusom, és a mennyisége is a szokásos volt.
2009. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grófházy ***** válasza:

nekem okt elején volt missed ab.nov.15-én jött meg,és a szokásos 4 nap helyett 1 hétig tartott,és sokkal erősebb volt végig,mint azelőtt.utána beállt rendesen.

A műtét után én viszonylg sokáig tisztultam.Majd 1 hétig mindig volt valami

2009. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem görcsöltem, de a vetélés után nekem is nagyon bő volt az első vérzés, amolyan tisztuló vérzésnek fogtam fel. Utána nem tudom, milyen lehetett volna, mert fogigátlót kezdtem szedni, és az nagyon lecsökkentette a mennyiségét. Most hagytam abba a bogyót, ha ebben a hónapban nem lesz baba, akkor április végén elválik, hogy milyen menzim lesz.
2009. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak megijeszteni,de nem normális!Én ugyanigy jártam,de több,mint 8 hétig dőlt belőlem,aztán vettem pásztortáskateát,azt kezdtem inni és 3. napra teljesen elmúlt!A dokim nem talált semmit,azt mondta nem fogok elvérezni,azért kezdtem inni a teát,mert már elegem volt és nagyon le is gyengültem.Menj vissza az orvoshoz,aki műtött,nézzen meg UH-gal,ha nem talál semmit,javaslom a teát!Gyors gyógyulást!
2009. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!