Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teákat kell inni?...

Milyen teákat kell inni? Mennyit és mikor? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általába 28-naposak.Akkor is ihatom ha rendbenvan a ciklusom?Vagy ezeket a teákat kinek javasolják?Mellékhatása van?10 honapja probálkozunk.Köszi
2009. ápr. 6. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a teák nélkül is mindig 28 naposak voltak a ciklusaim de pém nem volt egyáltalán 3 hónapja iszom és lett pém 4-6 tüszőm szokott lenni nekem nagyon bejött tea és kívánom hogy mindenkinek használjon.

Én a cickafark teát ittam a filteresen péig a ciklusom 15-16. napjáig és a 17. naptól meg a palástfüvet mensiig , a cickából napi egy bögre (2dl) mert annyira rossz íze van nekem hogy többet nem tudtam meginni ezért iszom a filtereset , a palástból meg napi 2 bögre (2dl) mert annak egész jó íze van, és be kell vallanom mert néha trehány voltam és nem minden nap jutott eszembe volt olyan napom hogy a nagy rohanás miatt (a munka miatt) kimaradt egy egy nap és mégis használt.


És a teákat dmben meg gyógynövényboltokban vettem de gyógyszertárban is kaphatók 300-450 ft között van az áruk.


Jah és ezektől a teáktól ilyen görbém lett de sajna baba nem de görbém az szép volt:



[link]

2009. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ciklus első felében cickafarfű teát, a második felében palástfüvet. Napi 2 pohár javasolt belőlük. Én drogériában veszem, de biztosan máshol is be lehet szerezni. Több véleményt is hallottam már ezekkel kapcsolatban. Van, aki esküszik rá, van akinek nem jött be. De ez mindennel így van, nem vagyunk egyformák. Meg kell próbálni. Ha nem jó, természetesen abba kell hagyni.
2009. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megint én az első.

Az az előbb lemaradt hogy semmilyen mellékhatása nincsen legalább is nekem nem volt.

2009. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Télleg szép volt a görbéd.Kivánom hogy legközelebb sikerüljön.És mégis miből veszem észre hogy nem jo nekem a tea?Vagyis ha valakinek volt akkor milyen mellékhatása volt?Nőgyógyász ajánlotta egyáltalán?
2009. ápr. 6. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A legelső válaszolótól kérdezném - bocsánat a kérdezőtől - hogy szerinted hogy van az, hogy nincs peteérés, s mégis rendszeres a menszi? Mert most nálam is ez van ... vagyis eddig rendszeres volt, de most nem volt peteérés (uh) ... akkor most is számíthatok azért arra, hogy rendes időben megjön? Köszönöm!
2009. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem baj hogy belekérdeztél hisz ezért,értünk,van ez az oldal:)
2009. ápr. 7. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!