Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 anonim válasza:
100%
Jhajj te...esélytelen szülők nélkül megoldani a dolgot...és különben is sokkal jobb,ha tudnak róla!!!Ők csak a szüleid...meg fognak érteni!!!Beszéld meg a velük a teendőket...csak ők tudnak segíteni!
2009. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy terhes vagy??? Csak azért, mert rosszul vagy és nem tudsz aludni még nem biztos.

Amúgy úgy tudom, hogy elég macerás, előtte el kell menni pár helyre, megpróbálnak rábeszélni, hogy mégis tartsd meg, stb, de hogy a szüleidnek szólnak- e a kiskorúságod miatt, azt sajna nem tudom :-(

Vegyél egy tesztet. Sajnálom :-(

2009. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 anonim válasza:
100%
szülő bele egyezése nélkül megse csinálják ha nem vagy 18...és elég drága is:S illetve 2-3 napot bennt kell feküdnöd a korházba..szoval..:S nem irigyellek.énis voltam ilyen helyzetbe h napokig azt hittem terhes vagyok 16 évesen(pedig miis védekeztünk..)de nekem szerencsém volt és nem voltam az.. am tesztet is csináltál?
2009. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/161 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet,és pozitív lett.A szüleim vallásosak,nem hagynák elvetetni a gyereket.Inkább megölöm magam,minthogy elmondjam.Nem ismeritek milyenek!Akkor azonnal el sem végzik a mütétet?
2009. ápr. 6. 17:28
 5/161 anonim válasza:
100%
Ne mondj ilyeneket!!!Tudom,hogy ilyeneket nem szoktak csinálni, de szeretnék vhogy segíteni...írdd meg nekem a noemivolnek@freemail.hu címre vagy az msn címedet...és beszéljünk...addig is ne csinálj semmi butaságot...egy jó akaród:)
2009. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:
91%
Na hát ezért kell a megszakítás a pharmatex mellé. Szerintem keresd fel a családsegítőt. Mondd el, mi a helyzet. Hozz fel értelmes érveket. Esetleg hátha tudnak segíteni a szüleiddel való beszélgetésben. De siess, mert 8 hét után már nem nagyon szakítják meg a terhességet. Azzal is tisztában kell lenned, hogy lehet olyan szövődmények lesznek, hogy soha nem lehet gyereked!
2009. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek a szüleid, de tisztességes lenne, ha elmondanád nekik :S Megölni magad?Ilyennel ne is viccelj!Előtted az egész élet!Menj el dokihoz, oda mehetsz egyedül is, kivizsgál. És ha a szüleid tényleg olyanok, akikkel nem lehet ilyet megbeszélni, vagy nem egyeznének bele az abortuszba, én egyszer úgy hallottam, hogy egy felnőtt beleegyezése is elég, aki elkísér, de ez nem biztos :(

L, 18

2009. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/161 anonim ***** válasza:
91%
van nőgyógyászod? beszélj vele erről, nekem volt egy ismerősöm, aki 15évesen esett át abortuszon, és nem tudták a szülők. Azt tudom, hogy pénzbe kerül, de az már gondolom mindegy, csak el lehessen intézni titokban.
2009. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/161 anonim ***** válasza:
90%
És ha örökbe adod? Ha minden kötél szakad és meg kell szülnöd, ez is lehet megoldás... Persze ez is nehéz döntés...De ne csináld azt, hogy titokban megszülöd és a kukába dobod meg hasonlók...Az otthoni abortuszt is felejtsd el...Ahogy az öngyilkosságot is!
2009. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/161 anonim válasza:
100%

ne csináld! ne legyél öngyilkos! csak az öli meg magát aki túl gyáva az életet végigélni! és különben is egyel kevesebb lenne a gyik olvasója...:)

szerintem mond el anyukádnak először. ha tudják hogy már élsz szexuális életet akkor jobb a helyzet de ha nem még akkor sincs veszve semmi! pl. mond el nekik hogy az egész életedet tönkre tenné egy gyerek és nem vagy rá kész nem érzed elég érettnek magada az anyaságra. (erre biztos azt fogják mondani hogy akkor a szexre sem de te nyugodtan megmondhatod nekik h sajnálod de te/ti úgy érzitek hogy igen) mindenképpen mond el a szüleidnek. tudom biztos nagyon nehéz és hidd el h jobb lesz.meg fognak érteni. én nem tudom milyen nehéz egy terhességet bejelenteni de nekem is vannak gondjaim a szüleimmel és hidd el mindig jobb ha őszinték vagyunk hozzájuk! kérlek próbáld meg! csak próbáld meg. mondjuk este bújj oda anyukád ágyába és kezd úgy hogy nagyon fog haragudni de el kell mondanod neki valamit.....

nagyon drukkolok neked és sok sok sikert! aztán majd írj még ha segíthetünk meg azt is hogy mi let!

15/L

2009. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!