Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/161 anonim ***** válasza:
81%

Szia Jázmin!


Nagyon megnyugtató amit írsz, borzasztóan örülök hogy rendeződik minden és hogy megtartod (ha nem így döntesz is megértelek) de a gyerek nagy boldogság! Apud idővel megnyugszik, ne félj! Nagyon kedves a barátod szüleitől hogy ilyenek!

Sok-sok örömet, egészséget és boldog pocakos időszakot és majd babázást kívánok Nektek!!!

Puszi. Ani :) (14 hetes kimama)


U.i.: Ezután is ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan! Bármiben segítünk ha tudunk! ani_ka@citromail.hu az email címem ha van valami ide is írhatsz.

De a fejleményekről mindenképp írj majd ide a kérdésedhez!!!

2009. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/161 anonim ***** válasza:
83%

Örülök, hogy javulnak a dolgaid =) mondtam én, hogy a barátod szülei lesznek itt a segítség! ;)

nagyon rendes, segítőkész emberek lehetnek, a barátodra meg ne haragudj, szeret, jót akar.

mondjuk azzal nem értek teljesen egyet, hogy megtartod, hiszen 16 évesen gyereket szülni nem túl szerencsés a bizonytalanságba , de hát ez a TE döntésed.

sok sikert, remélem minden rendbe jön!

2009. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/161 anonim ***** válasza:
86%

ANYUKÁD ÉS A PÁROD MIT SZÓL MINDEHHEZ? Erről még semmit nem írtál... Arra is kíváncsi lennék, A PÁROD HÁNY ÉVES?


Én nem mondom, hogy jól döntöttél, azt sem, hogy rosszul. Én tudom, 24 éves fejjel sem vállalnék babát ebben a világban, diplomás munkanélküliként 1 éve... Remélem, te szerencsésebb helyzetben leszel és lesz miből eltartani a gyereket és a párod sem fog elhagyni. Mert azért nem árt belekalkulálni azt sem, hogy magadra maradsz, nem lesz, aki támogasson és a gyermeknevelés feladata egyedül rád marad... Mindenféle végzettség nélkül, gyerek mellett el is felejtheted, hogy dolgozni fogsz tudni. Esetleg, ha a baba annyi idős lesz már, de hidd el, sehol nem kapkodnak a gyermekes anyukákért, pláne ha képzetlen... Az biztos, hogy nagy bátorság kellett, hogy ilyen döntést hoztál... Az is biztos, hogy a nőgyógyászati egészségednek jobbat tesz a szülés, mint az abortusz. Az meg majd kiderül, hogy a baba szempontjából mennyire lesz jó döntés, milyen életet kell majd élnie...


Köszi a lepontozást!

N.

2009. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/161 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók!A helyzet kezd rosszabra fordulni.Apám üzente hogy ha estig nem megyek haza a rendörséggel jön utánam.Mit csináljak?Ha haza megyek bántani fog!Apám nagyon ideges tud lenni,és én féle töle!Inkább elszökök valahová,de úgysem megyek.Azt mondta a barátom,hogy ö nem engedi hogy elvigyenek.De mit tehetne ha értem jönnek a szülei sem tudnak megvédeni.Ö nagyon szeret engem,és támogat,akarja is a babát,ezért is szólt otthon.Tudta hogyha elmondja mi a terve akkor kiakadok.De valaki azt írta itt,hogy mivel még fiatal iehet hogy elhagy.Szerintetek is egy idö múlva már nem fog szeretni,mert korai neki a baba?Amugy ö 18 éves.Tudom hogy korai,de most jobb lenne ha megölnénk?Nemakarom hogy majd megutáljon.Nemakartuk ezt a babát,de már így sikerült.Na enyit a fogamzásgátlásról!Velem mindig úgy van,hogy amit nagyon nem akarok az következik be.Voltam orvosnál még régen és kértem a tabletát is,de nem akarta felírni.Volt vérvétel is meg minden,egy csómót kérdezgetet,és akkor azt mondta hogy nekem jobb lenne a pharmatex,ráérek még a tablettával,hogy az is megbízható,nyugodtan használjam.Szóval enyit ért!Aki kiváncsi volt erre megírtam,de már úgyis mindegy,amitöl féltünk az bekövetkezett. Nem tudom hogy alakul az életünk,de csak jön egy jobb fordulat!
2009. ápr. 10. 12:34
 95/161 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rendőrséggel jön, mondd meg, hogy ő pedig megvert téged!!

Mivel még nem vagy 18, sajnos nem mehetsz el otthonról a beleegyezésük nélkül, kivéve ha például a barátod szülei kihívják a gyámügyet, de az lehet, hogy még rosszabb lenne...

Nagyon nehéz helyzet :(:(

Csak annyit tudok tanácsolni, hogy légy kitartó és erős.

Az meg, hogy a barátod el fog-e hagyni...ez nem kor függő...ha szeret Téged és a gyermeketeket, akkor miért tenné?

Amiket írtál, azok alapján nekem az jön le, hogy elég érett!

Légy erős Jázmin, sok boldogságot kívánok! Most nehéz lesz, de hidd el, idővel minden sokkal jobbra fordul!

2009. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/161 anonim ***** válasza:
100%
ha a rendőrökkel jön, (amit kétlek, ez csak szánalmas fenyegetőzés), de ha mégis velük jönne érted, akkor mondd meg a rendőröknek, hogy azért nem vagy otthon, és nem is akarsz hazamenni, mert bántott (részletezd is mit tett veled). így még ő fogja megszívni, de szerintem pont ezért nem mer zsarukkal jönni.
2009. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/161 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rendőrökkel jön, akkor te mond meg nekik, hogy ő mit csinál. Szerintem ez már családon belüli erőszaknak is minősül.

Kitartás! Szorítok értetek.

2009. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/161 anonim ***** válasza:
89%

Én írtam,hogy lehet elhagy(én vok az imádkozós is,megint:P),nem úgy értettem szó szerint,hogy elhagy,meg ilyet nem mondhatok,hisz nem ismerem,csupán benne van a pakliban illetve volt,amíg meg nem írtad az utolsó kommented.Azért mondta el mert ő is akarja a babát,engem meghatott és bár nem ismerem,sztem jó apa lesz belőle:)

Ha esetleg mégis,de adja vki,hogy ne így legyen,tényleg ne tedd meg de ha mégis esetleg benned lenne,akkor szólok,h 18 alatt,18 hetes terhességig veszik el a babát,de azt mondom ne vetesd el.Sok embernek sikerült felnevelnie így,bnőm is 2 kislány anyuja pedig csak 21 éves.Mellesleg ő is jó családból való:)

Ajj apud fenyegetőzik:SHát am csak nem meri megtenni,de ha mégis am vissza vihetnek,de mond,hogy megütött sokszor és nagyon ráadásul terhesen.Ha vannak rajtad sérülések,foltok mutasd meg azokat is,akkor talán van egy kis esély,de akkor is könyörögj,h ne vigyenek vissza és ha azt mondják,hogy akkor visznek az intézetbe azt se engedd,mert ott szó szerint kiverik belőled a gyereket.Ismertem egy lányt,11 évesen került be,családi okok miatt egyszer nagyon de nagyon csúnyán megverték ráadásul álmában.Nem ijesztegtni akarlak,csak ne engedd,hogy bevigyenek,tényleg könyörögj a rendőröknek és mutasd a sérüléseket.Jajjj,nem akarom,h rosszra forduljon megint minden:SHa majd tudsz írj folyamatosan.Ha gondolod elvehetsz engem is msn-re,vagy csak írj egy e-mailt,segítek én is amennyire csak tudok:)

2009. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/161 anonim válasza:
91%

Elolvastam amit eddig irtak és követem a fejleményeket :D nehézkes volt de megoldottam :S Nagyon sajnálom hogy ez történt veled!És neharagugy a barátodra mert legalább igy már túl vagy rajta ha más nem is de ez nyugtasson...már tudnak róla és már nem neked kell megmondani....mert a helyedben énsen tudtam volna megmondani!....Apudtól nemvolt szép amit tett....de szerintem várható volt....:S Főleg hogy valásos :S Remélem a kicsinek nincs baja!Remélem a rendőrség belátja majd hogy neked sem a gyereknek nem lenne jó ha visszamennél apudhoz...:S Anyukád amugy mit szól ehez???Csak mert róla nem nagyon beszélsz?! Ő nemtud bevédeni.....vagy vele nemtudtok valamit kitalálni...!?Sok sikert és érőt a továbiakban!

Mazi

2009. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/161 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb vedekezes a tamadas :d


amugy tenyleg mond el h mit csinal veled es masokkal s a rendorok lehet h ot viszik el mindenesetre kitartast kivanok


24 fiu

2009. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!