Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/161 anonim ***** válasza:
100%
És anyukád segít felnevelni a gyereket?
2009. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/161 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is írhatsz privit, segítek, ahogy tudok.

Ha apud, annyira megvert, hogy látszik rajtad, az legyen az első dolgod, hogy elmész orvoshoz látleletet vetetni. Ez nagyon fontos, mert bizonyítékod van róla, hogy mennyire megvert és veszélyes lehet a babára, és akkor a gyámügy -ill. a védőnő is segíthet- nem fognak erőszakkal hazavinni.


Egy 32 éves 2 gyerekes anyuka

2009. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/161 A kérdező kommentje:
Helo mindenkinek! Ezt nem bírom tovább! Tegnap két rendör jött utánam,de én épp akkor nem voltam,és elvitték a barátomat.Úgy sajnálom az én Drágámat,mert bántották,és megalázták.Amikor elvitték,egy csomó gúnyt üztek belöle,2-szer gyomorszájon vágták,kitekerték a kezét,most meg van dagadva,lehet eltört.Kérdezgették töle hol vagyok,de én csak a barátnömne voltam.Aztán jöttek mégegyszer és elvittek haza.Mondtam nekik,hogy mit csinált apu,de nem törödtek vele.Még azt mondták,hogy ne csodálkozzak rajta amikor elszöktem otthonról.Az egyik rendört ismerem,már láttam 1-szer apuval.Neki van egy pár rendör haverje,esténként szoktak összejárni kártyázni.Amugy meg nem látszik rajtam hogy bántott apu,mert a tenyerével ütött,és akkor találta el az orromat,és a vér folyt.Most otthon vagyok,ki sem mehetek a házból,elvette a mobilomat,a barátommal nem találkozhatok.De én becsuktam az ajtót,egész nap nemengedem be aput a szobámba.Csak itt ajtón keresztül fenyegetödzik,már azt hittem hogy be fogja törni.Anyut beengedtem,de csak hogy behozza a kaját.Ö egy kicsit az én pártomon áll,de töle is kapom az agymosást.Nem tudom hogy bírom ezt ki,és mi lesz ha meglesz a baba.Lehet rosszabb lesz?Én úgy sírok,a barátom sincs velem,fel sem tud hívni!Nem akarok otthon maradni!Engem százszor jobban szeretnek a barátom szülei! Mit tehetnék,hogy minden rendbe jöjjön?Segítsetek légyszi!
2009. ápr. 11. 22:31
 104/161 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit ér a magyar rendőrség. A gyilkosok meg ott rohangálnak az utcákon.
2009. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/161 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, ha szeret a barátod, lépni fog, esetleg lépni fognak a szulei. Hiszek benne, hogy sorsod jobbra fordul: az emberrel torténik valami rossz, aztán jon jo is. 17 évesen meg már nem vagy annyira kicsi, hogy haza kelljen ráncigálni. Szerintem mindenképpen tartsd meg a babát, a sors igy hozta, pár hónap mulva nagyonis orulni fogsz neki.

Hát, ami apukádat illeti, az enyém is szigoru, de a tiédhez képest semmi. Szorítok, tarts ki, meglásd, lesz ez még jobb. Tartsa benned a lelket az hogy , vannak akik szeretnek és veled vannak.

2009. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/161 anonim ***** válasza:
100%

nem akarom ezt mondani de szerintem menekülj

menj a barátothoz titokba felkapsz 1 kis pénzt és elmentek vhova ahol biztos nem keresnének nem vagyok ien de ez már több a soknál

mostmár a barátod is veszélyben van nemcsak te

szerintem menjetek el

nem tudom hogy mi lessz de ez nagyon félelmetes

szerintem meneküljetek

tudom és akkor h mi lessz velünk hova menjünk

nem tudom

de ha a barátodat is megverték akkor menjetek el esetleg

nagymamához titokba

2009. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/161 anonim ***** válasza:
100%
Lévén, hogy ide írtál, interneted van. Alias nem vagy elzárva a külvilágtól, még ha a mobilod nincs is nálad. Bizonyára hallottál az msn-ről és a skyperól. Azon bármikor lehet kommunikálni. Van mikrofonod, webkamerád? Ha mást nem, tudsz segítséget kérni a barátodtól és szüleitől. A barátod jobban tenné, ha a rendőr ellen feljelentést tenne és persze látleletet vetetne. Apád nem tarthat fogva, ez szintén büntetendő. Tehát most a barátodtól függsz. A párod szülei feljelentést tehetnek apád ellen is, hogy fogva tart. Házi telefonotok van? Ha esetleg a szüleid engednék használni, áthívhatnád a barátnőid, akik tudnának segíteni a pároddal történő kapcsolattartásban. Be is csempészhetnek neked akár egy mobilt...
2009. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/161 anonim ***** válasza:
100%
A barátod jelentse fel a rendőröket akik bántalmazták ok nélkül.És beszélj anyukádal hogy ez neked így nem jó és segítsen vissza menned a barátod szüleihez.Párodnak írhatsz smst az internetről is ha épp nem tudtok beszélni,msn-en vagy skypen.Ne add fel,lesz ez még jó,sok mindenki még így látatlanban is aggódik érted,kitartást és sok erőt kívánok.
2009. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/161 anonim ***** válasza:
100%

www.wadja.com

Ide ha beregisztrálsz napi 5 ingyen sms-t küldhetsz. Vigyázz! csak ékezet nélkül, különben olvashatatlan lesz! Perceken belül meg is kapja az sms-t. Tudod a számát fejből?


Amúgy dokihoz mikor mész? Tudod hányadik hétben vagy?

2009. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/161 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyszerű,persze idézőjelben.Elképesztő apád mekkora nem mondok rá inkább semmit.Egyetlen megoldás van,meghúzod magad egy-két napig,addig írsz barátodnak msn-en,vagy sms-t vhogy,gondolom ő fel fogja jelenteni a rendőröket.A gáz csak az,h ha van pár rendőr ismerőse,akkor ebből balhé nem lesz.Nemtudom hol laktok,de ha mást nem a megyei rendőrségen kell megtenni a feljelentést,előtte pedig menjen a kórházba látleletért.

Te addig tevékenykedj,anyukád most az egyetlen aki menthet.Ő szült aggódni fog érted,puhítsd sírj,mond meg neki,h védekeztetek így lett a baj,mond,h te nem akartál rosszat azzal h elmentél a barátod szüleivel és kérd meg h beszéljen apuddal,h ne bántsa a párod.De te,nem mész most sehová.Nyugodtan vársz és puhítod őket,mert ez innentől már nem játék.Vezsélyben van a barátod és a szülei is.Apád nem fog adni téged,ha csak elmész velül feljeneti őket ember rablásért,képes lesz rá hodd el,abban is biztos vok h ő mondta h verjék meg a párod mert ő nemtudta náluk.Készülj most nagyon lelkileg,nem lesz könnyű.Anyukád az egyetlen akibe szorult emberség,te ismered őt,muszáj puhítanod,ha más választásod nincs,nekem még van egy ötletem,nem lesz szép gondolat,de ha nem tudod megfűzni apukád ez egy mód.Nagykorúvá nyilvánnítatod magad,mégpedig úgy,h összeházasodtok.Itt van egy pont ilyen téma,azthiszem a problémás gyerekeknél,18 alatti tehres és intézetbe akarják dugni,ott van egy cikk,asszem szülői engedély sem kell.nagykorú leszel elmész abarátodékhoz és majd 2 év múlva ha esetleg de ne adj isten nem menne elváltok.Ez is ki út.Onnantól apádéknak nincs köze hozzád felelősség szempontjából.Felelőtlenül hangzik tuom,de ilyen apával vagyis apától máshogy nem tudsz menekülni.Jázmin drága,írj ha van fejlemény kérlek.Ha bánt vagy vmi történik írj nekünk.Szorítunk nagyon...

-Imádkozós:P

2009. ápr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!