Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
 131/161 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg eltiltották:S:SAjjjjjj,ez így nem lesz jó.Én már próbáltam rákeresni a közösségi oldalakon is,tudva a szül dátumot meg a keresztnevét,de semmi:S,úgyhogy kitudja mi van:S

Imádkozós

2009. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/161 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltatok, hogy lehet, hogy kitaláció az egész? - egy régebbi válaszoló.
2009. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/161 anonim ***** válasza:
100%

Hehe,igazból az én fejemben is megfordult,főleg azután,h sehol sem találtam,de vagyok olyan naív,h hiszek benne.Ennyire senki sem lehet idióta,vagyis igen,nah de akkor is:S

Imádkozós:D

2009. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/161 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megfordult a fejemben már elég rég óta, ennek ellenére nem tudhatjuk mi is az igazság és szerintem tök szép dolog hogy így ismeretlenül is aggódunk valakiért. Nekem az volt fura, hogy el van zárva a külvilágtól és közben ott a net, ami nagyon sok mindenre jó. Nameg hogy suliba nem jár?

Hát ha mindez igaz, remélem hogy minden rendben van.

Egy sokadik régi válaszoló.

2009. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/161 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Minden rendben van,ne aggódjatok.Köszönöm azoknak akik hisznek nekem,és támogatnak,akik meg kételkednek öket is megértem.Nem tudhatják mi történt a hét allatt.Választ vártatok,de pokol volt ez az egy hét.Se telefon se internet,se suli csak szobafogság.Apu látta hogy sokat lógok a neten,és elvette a modemet,úgy meg hasznavehetetlen.Még most se adta ide,pedig már vége a büntetésnek,a barátomna vagyok,inen írok.Húsvétkor is be voltam zárva,csak anyi volt,hogy a barátomat beengedte 5 percre,meglocsolt és ment is elfelé,mert elzavarta.Jöttek még,ja a szomszéd fiút felengedte,aztán meg jött valaki de le sem ment hogy kinyissa az ajtót.Csengettek,de a szobámból nem mehettem ki,mert a büntetés miatt.Kiskorom óta szobafogsággal büntetet,minden kis hülyeségért be voltam zárva.Amugy is nagyon rosszul érteztem magam a héten,állandóan hányingerem van,szinte alig eszek.Lehet a baba miatt,meg hogy idegeskedek.Még nem voltam a nögyógyásznál,anyukám jön velem ezen a héten,mert most nem volt ideje jönni.Ja még anyit,hogy azért lett vége a büntetésnek,mert a barátom meggyürüzött,aztán megkérte apámtól is a kezem.Junius végén lesz az esküvö.Ezek után apu teljesen megszelidült,egy rossz szót nem mondott.És a gyürü az ujjamon volt,és adott két puszit.Ez nagyon furcsa volt,apu soha nem puszilgat engem,talán amikor még kislány voltam csak akkor.Rá sem ismertem.Minden olyan váratlanul történt.A barátomna fogok lakni,úgyhogy nagyon boldog vagyok.Ne aggódjatok,ezután minden rendben lesz!!!
2009. ápr. 20. 14:59
 136/161 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nagyjából rendbejöttek a dolgok. :) Gratulálok, és sok boldogságot!

Apukádat nem tudom megérteni... Bántalmaz, aztán amint menyasszony lettél, már puszilgat...? Na mindegy, a fő, hogy "rendes" lett, de én a helyedben azért nem erőltetném majd a találkozást, ha nem muszáj.

Most meg ne idegeskedj, pihenj! Kellemes babavárást. :)

2009. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/161 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de jó, hogy írtál...

Úgy látszik, apudnak ilyen sokat jelentett az, hogy a párod komolyan gondolja... Ami persze érthető, csak a féltése és aggódása mellé olyan nevelési módszereket alkalmaz, amik még tankönyvbe sem lennének jók... :) De ez legyen az ő baja, te vond le magadnak, amit jónak látsz, és a te gyerekednél már ne kövess el ilyen orbitális nagy hibákat...!

Legyetek nagyon boldogok!

A hányinger a baba miatt is és az idegesség miatt is lehet, az egyiknek nagyobb esélye van, mint a másiknak.. :)

Most már csak arra koncentráljatok, hogy a pici babátoknak ne legyen semmi baja, és a nyugalmat érezze!! Ráfér...

Boldog babavárást!

2009. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/161 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én nagyon örülök neked ill. nektek!Sok boldogságot kivánok a picihez!Ha beszélgetni szeretnél vagy kérdésed van irj nyugodtan...boldog babavárást!

Minen jot, 8hos baba anyuja

2009. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/161 anonim ***** válasza:
89%

Na ezek szerint mégiscsak jól alakulnak a dolgok:)ennek örülök és annak is,h végre a házasság mellett döntöttetek,végülis tényleg ez volt az egyetlen kiút a pokolból.Reméljük mindne rendben lesz szép babavárást és majd írj a fejleményekről

Imádkozós

2009. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/161 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen tippem, hogy egy hetes hiányzásnál, meg hát a szünet miatt is még senki nem fog hiányolni a suliból. :)
2009. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!