Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/161 anonim ***** válasza:
86%
Hat nagyon sajnalom, ami veled tortent! Sajnos nalam is ez a szituacio, hogyha teherbe esnek akkor hath nem is tudom, hogy a szuleim mit szolnanak hozza, mivel romai katolikus vagyok es apukam is s anyukam is nagyon vallasosak, s mikor probaltam anyummal beszelni a hazasag elotti sexrol a valasza: " Nem tartom jo dolognak, a hazasagod akkor lesz megaldva, ha a sex csak hazasag utan tortenik meg". Na igen...Csak sajnos mar nem az utokorban elunk ugyebar.. :) En is kuppal vedekezek, es azt szeretnem kerdezni, hogy a baratod beled elvezet, s ugy lettel terhes, vagy mielott elelvezett volna kivette? Mert mi megszakitassal vedekezunk + kup! Mert ahogy olvastam, az elovaladekkal talan elbir! Drukolok neked, hogy minden jol sikeruljon, s az abortusz pedig ne hagyjon nyomatekos jeleket, maga utan! S a masik, szerintem csak azert jobb lenne anyukaddal leunlni s megmondani neki, hogy hath ez sajnos igy tortent es talan ha egy babocarol van szo.. akkor talan megpuhul kicsit! Mivel az en szuleim is megmondtak, hogyha hazasag elott lesz sex, s terhes maradok a baba megmarad! S nem vetethetem el. Na persze az meg varhat. Ugyhogy sose tudhatod, hogy mijen reakcioja lenne abban a pilanatban! Nem te vagy az elso s szerintem nem is az utsolo aki ilyen fiatalon maradt terhes, es megmaradt a baba! S az iskolai tanulmanyokat pedig szerintem is folytatni tudnad! Csak a baratod tartson ki melleted, elete vegeig ha mar ilyenkorba gyereketek lesz. Mivel, hath kiskoruak vagytok sosem lehet tudni, hogy ez egy kaland volt csupan vagy hazasag utani szerelem is! Kivanom neked a legjobbakat es a helyes utat valaszd!
2009. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/161 anonim ***** válasza:
100%
NEM vagyok abortusz ellenes, de azért nem árt, ha ezzel is tisztában vagy: [link]
2009. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/161 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmondom mi történt.Már mindenki mindenröl tud!A barátom elmondta a szüleinek,akik reggel már itt is voltak nálunk.Ugy haragszok a barátomra,már benne sem lehet megbízni! Nem is szeret!!!Miért csinálta ezt? Amikor jöttek felfelé nálunk én majdnem elájultam,nem is szólt elöre hogy megmondta nekik.Azt hittem akkor hogy megölöm magam.Gyorsan elszöktem a barátnömne,nem akartam látni apám reakcióját.Aztán persze utánam jött,és a hajamnál fogva húzott be a kocsiba.Öszevert,még a vér is folyt az orromból.Anyit kiabált is,hogy már a fejem úgy fáj most,hogy mindjárt elszédülök.Azt mondta,hogy 2 héten belül összeházasodunk,vagy mehetek az utcára,mert ö ,,ilyen szégyent nem tür el a családon".Aztán megint jött a barátom anyukája nálunk,és mondta hogy menjek vele.Öszeszedtem néhány cucomat,és elmentem most estére a barátomhoz.Én nem megyek többet haza az tuti!!! De szerintem mindjárt itt lesz,és eljön utánam apu.Mit csináljak?Olyan hülye,megigérte hogy minden rendben lesz,erre mindent elmondott!!! Most náluk vagyok,és netezek,hozzá se szólok.
2009. ápr. 8. 20:00
 64/161 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért csinálta mert szeret,és a szülei megvédenek a szüleidtől,talán tényleg ez a helyes megoldás.Te szereted Őt?megmagyarázta miért csinálta ezt?igaz az nem volt szép tőle hogy neked erről nem szólt...de adtól még szerethet
2009. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/161 anonim ***** válasza:
100%

Apád viselkedése nagyon kiborító! (sokáig kerestem olyan szót, amit nem szűr ki a rendszer...)!

Figyi, a barátod azt hitte jót tesz (lehet, hogy tényleg ez volt a jó)...ez nyugtasson...minden rendben lesz, hidd el!

2009. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/161 anonim ***** válasza:
91%

A barátod csak jót akart, hidd el, legalább vele ne vessz össze!

Ne haragudj, de apád nem normális. Ha teheted, tényleg ne menj haza!

Viszont én a helyedben megtartanám a babát. Persze ez a Te döntésed.

2009. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/161 anonim ***** válasza:
75%

Ajjjj neeee,éreztem ma vhogy,h nem lesz ez így jó:SApád nem normális,komolyan mondom,hogy mert kezet emelni rád?Nem fáj a hasad ugye?Nem vagy rosszul?

A barátod jól tette,hogy elmondta a szüleinek,gondolom nem sejtette,hogy rögtön mennek hozzátok,nem így kellett volna az biztos,de ne haragudj rá,mert jót akart nektek és nagyon rendesek a szülei mert magukhoz vettek.Maradj is ott,ne menj haza amíg nem csitul a helyzet.Remélem a párod szeret téged és túl fogja élni ezt a kapcsolatotok:))

A házasság témát nehogy komolyan vedd,nem kényszeríthet hozzá,csak így,h tudnak róla már necces lesz az abortusz.

Ezek után,bár én is az abortuszt javasoltam és tartottam jó megoldásnak(utolsó előtti kommented előtti író vok),azt mondom,szüld meg azt a babát,lesz ami lesz,addig még azt is eltudod dönteni,hogy örökbe adod e(de ne,azt tuti nem élnéd túl),vagy megtartod.

Nagyon szorítok továbbra is,bár most is kaptál hideged meleget:SAjjjj,ha megy apukád most,azért barátod védjen meg,mert így a baba is elmegy,az meg senkinek nem lenne jó.

Naon szorítok és imádkozom is érted,most rögtön,pedig sosem szoktam...

2009. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/161 anonim ***** válasza:
83%

Szegénykém! Remélem azért jól vagy!!


Egyet értek az előttem szólókkal, apád nem normális! Ne menj haza, és ha utánad jön akkor hívd a rendőrséget! De a barátod szülei szerintem megvédenek, hisz gondolom azért mondta az anyukája hogy menjél vele. A barátod nagyon jól tette hogy elmondta és szerintem azért nem mondta neked, mert tudta hogy ellenezni fogod. De szeret Téged, ez biztos. Ha nem szeretne akkor nem tette volna ezt, és nagy ívben leszarna. Hidd el nekem! Legalább az ő szüleivel akik normálisak, meg tudod beszélni a dolgokat, hogy hogy legyen. Én bízom benne hogy jól döntesz, de gondolj bele a legrosszabbon (kivéve amit az abortusz után érezhetsz majd) már túl vagy. Én nem mondom neked hogy vetesd el vagy tartsd meg, mert nem vagyok a helyedben, de szerintem a lelkiismeretednek is jobb lenne, ha nem megölnéd hanem megszülnéd és örökbe adnád. Persze ezt neked kell tudni.Így a babád is kap egy esélyt az életre, a te lelkiismereted is rendben lesz, illetve az a pár is jól jár, akihez kerülni fog, hisz nekik nem lehet gyerekük.

Sok sok erőt kívánok Neked/Nektek és írj hogy mi van!

De most nyugodj meg és pihenj!


Egy sokadik sokszor válaszoló kismami

2009. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/161 anonim ***** válasza:
78%

Ez most kicsit off lesz, ne haragudjatok!

Az utolsó válaszolóhoz lenne a kérdésem: Azt túlélte volna, ha megölik a gyerekét, de azt nem, ha örökbe adja?? Ezt most komolyan gondolod?? Ha igen, légyszi fejtsd ki, az miért jobb, ha meghal, mintha más neveli fel. Köszi!

2009. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/161 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem utolsónak szólt, hanem a 21:21-nek
2009. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!