Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálom a hőgörbémet. Elég...

Csinálom a hőgörbémet. Elég ha felkeléskor csinálom mert 2 hétig éjjeles vagyok két hétig nappalos. Végülis az ébredési hő a lényeg nem? És hogy minimum 6 óra alvás legyen. Én mult hónapban is igy csináltam és jó volt elmletileg.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az éjjeli rész lehet hogy nem stimmel annyira, de ha nincs más lehetőséged, talán ebből is ki tudsz indulni.

Amikor múlt hónapban csináltad nem volt az éjjel és nappal között az éjjel munkaidő mellett mért érték magasabb? Mondjuk ezt akkor tudnád tesztelni, ha pl a ciklus 1 hetében éjjel dolgozol, második hetében nappal, akkor lehetne látni talán hogy van-e különbség.

De ha múltkori görbéden úgy látod hogy a műszakváltásnál nem mutatott eltérést, talán jó, mert mivel alszol és utána mérsz, és akkor pihen a tested. Az ovus tesztet azért ajánlom, és a nyálkavizsgálatot. Ha ezek vannak majdnemhogy mindegy milyen a hőd.

2009. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos mindíg ugyanabban az időben kell mérni, különben teljesen félreértelmezhető lesz a görbe!!!! Csinálj más módszerrel peteérés számítást. pl. LH teszt. Az viszont azt nem mutatja, hogy a tüsző is megrepedt-e. De legalább fél infó :) és legyetek együtt a 12-18 napig.
2009. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!