Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felrakna nekem valaki olyan...

Felrakna nekem valaki olyan görbét, amelyen peteérés nélkülinek látszik a hónap és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2011. júl. 29. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ez engem is érdekelne
2011. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia ez volt a junius,julius ciklus,és kedden teszteltem pozitvat:)))Én is csodálkoztam,de hála istennek sikerült:)))Amúgy 3-dik baba!
2011. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Az enyém is hasonlóan indul, nem tudom mi lesz a vége. Sokak szerint még nem volt peteérésem, de a tünetek alapján igen.

[link]

2011. júl. 29. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:
aki babás lett attól kérdezném és mikor volt a peteérés? vagy nem jelöltél be minden együttlétet?
2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A gratuláció lemaradt. Nagyon boldog babavárást kívánok neked :)))
2011. júl. 29. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)Aki kérdezte,hogy minden eggyütlétet beirtam-e,igen beirtam.Sőt még ovu tesztet is csináltam.
2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

bocsi, nekem is lemaradt a gratuláció.


És mikor lehetett ovud? mert a hődből nem derül ki, mikor foganhatott a babód. (ovu teszt is csak negatív van jelölve)

csak azért érdekel, mert elég ritkán voltatok együtt és még így is. Nagyon szerencsés vagy. :)

2011. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen,köszi ,én is csodálkoztam:)Már leis mondtam róla,hogy ebbe a hónapba se lessz semmi,és tessék ott volt a gyönyörű erős pozitiv:))A biztonság kedvéért szerdán is csináltam,és az is az lett:)!
2011. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azóta így alakult a görbém:

[link]

Szerintetek?

2011. aug. 2. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!