Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos éjszaka ki kellett...

Sajnos éjszaka ki kellett mennem és a papíron egy rózsaszín pöttyöt láttam és reggel szintén. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Este még kérdezte, mert szeretkezés után a cucc rózsaszínes volt, mikor kifolt. 28 napos ciklusaim vannak és a 16.-on vagok ma. minden hónapban szokott folyásom lenni középidőben, most nem volt, de egy kicsit szúr a hasam. Szerintetek????
2009. ápr. 7. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetett peteérésed.
2009. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehetséges ovus vérzés volt, de az is lehet, hogy szeretkezés közben megsérüt a hüvelyed
2009. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem peteérés
2009. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és akkor ez a rózsaszínes pötty(ök) jót jelent? ma van egy kis folyásom, de nem annyi mint szokott. Mióta nem szedem a gyógyszert minden hónap közepén volt folyásom, hasszúrkám, de ilyen pötty nem. Most meg alig van folyás, kisi hasszúrka meg ezek a pöttyök. Jót jelenthet??
2009. ápr. 7. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Ovulacios verzesre tudok en is tippelni. Szeritnem meg ma legyetek egyutt ha tudtok. Ilyenkor megemlekedik egy bizonyos hormon a szervezetedben ami eloidezi a tuszorepedest es ez okozhat pecsetelo verzest vagy rozsaszin folyast.
2009. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10:53-as vagyok, bocsi elfelejtettem irni, hogy ez nagyon jo jel. Nem mindenkinek van ovulacios verzese. Akinel van az tudja mikor huzzon bele. :)
2009. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát tuti együtt leszünk ma is. Szeintetek akkor kb. 7-10 nap múlva tesztelhetek? Vagy várjam meg hogy megjön e? Márcsak azért kérdeztem, mert nemrég kezdtem el diétázni és ha kiderülne, hogy babó természetesen egyből abbahagynám.Érdekes, mert eddig mindig 10. nap körül volt a fehérfolyás+hasszúrka, mos így kitolódott volna? De jó lenne, ha tényleg az lenne!!!!!
2009. ápr. 7. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
szia az elöttem szoloknak igazuk van, mindenképpen irj majd mi van. nekem kb félidöben szokott lennei folyás meg hasszurka, de eddig vérzés se barna nem volt mikor pé volt. csak ebben a honapban ,de akkor voltunk is.. remélem nekem is összejött:)
2009. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! Neked mikor volt pé-d? Volt folyásod? Más volt mint amikor nem volt piros pötty? Mit érzel? mikor kell nem megjönnie?
2009. ápr. 7. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:
10:53-as vagyok. Szeritnem aktus utan a 14 napon tesztelj. Mert azt szoktak mondani, hogy kb 10 nap mire beagyazodik es meg 4 nap amire annyi hcg-t termel a szervezeted, hogy kimutassa a teszt. Na persze ez nem torvenyszeru mert mar jartak erre sokan akiknek 10-12-dik napon is pozitiv lett de ne megvarnam a 14-dik napot. Persze ha nem sajnalod a tesztre a penzt akkor nyugodtan tesztelj egyett de ha negativ lesz akkor se keseredj el mert meg nem lesz semmi sem veszve. Sot van akinel meg a 14-dik napon aktus utan sem mutatja ki a teszt. Kivanom neked/nektek, hogy pozitiv legyen. :)
2009. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!