Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőszülöttként milyen nemű...

Elsőszülöttként milyen nemű gyermeket szeretnétek? Miért? Kor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:25
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Első Baba megfoganásáért mióta próbálkoztok?
2011. júl. 29. 18:26
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
1-nek fiút 2.-nak lányt. Hát, fordítva sikerült. Az első 9 hónap után sikerült a 2. 3 hónap után.
2011. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az a fontos, hogy egészséges legyen. A neme ebből a szempontból számomra mindegy. :)
2011. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Én azonnal teherbe estem amikor leálltam a fogamzásgátló tablettával.

Mivel mi 4-en vagyunk lánytestvérek,és a 2 nővéremnek már volt gyermekük( az idősebb nővéremnek 2 lánya,a kisebbik nővéremnek 1 lánya) így én nagyon kisfiút akartam..Valamiért úgy éreztem,hogy egy kisfiúval minden könnyebb..Fiam lett,és tényleg sokkal könnyebb az élet mellette.Most várom az ikreket,és nagy örömömre ők is fiúk lesznek..

2011. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem teljesen mindegy, mert már elég régóta próbálkozunk-de azért titkon kislányt szeretnék elsőre:)
2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Én igazából fiút szeretnék, hogy legyen a kislányomnak egy nagy és erős bátyja, de valamiért teljes biztonsággal érzem, hogy az első lány lesz.. Remélem hamar összejön, 1 hónapja próbálkozunk.
2011. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő még az első hónapban összejött. Először fiút szerettem volna, kislány lett. Egy igazi tündér. Másodszor már kislányt akartam, szeptember végére várjuk, és lány. :D
2011. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Első hamar összejött, 3.hónapban, és kisfiú lett, és azt is szerettem volna.Most talán ismét terhes vagyok, majd a napokban tesztelek, de tünetek vannak, és teljesen mindegy, hogy mi lesz, de most komolyan....
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

2 alkalommal nem vedekeztunk es ossze is jott a baba :) kislanyt vartam kislany lett :)

Most probalkozunk a masodikkal (nagyon-nagyon bizom benne, hogy nem jon meg augusztusban) es orulnek nagyon ha ismet kislany lenne :)Persze ha kisfiu akkor is nagyon orulok, de valamiert en lanyos anyuklanak erzem magam :)

2011. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk elsőre összejött.

Mindegy, hogy mi lesz, a lényeg, hogy egészséges kislány legyen :D A férjem azt mondja azért, mert szeretne egy olyan kislányt aki olyan mint én, csak piciben :)

Én meg valahogy mindig is lányos anyukaként képzeltem el magam (csak egy gyereket szeretnénk). Ráadásul nincs is olyan fiúnév ami tetszene, szóval ajánlom neki, hogy lány legyen :) Még nem tudjuk a nemét, majd talán néhány hét múlva kiderül.

2011. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!