Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajszik! Egy probát megér!...

Csajszik! Egy probát megér! Teherbe esés 25 év után? ! Hallottatok erről a módszerről?

Figyelt kérdés
Édesanyám,aki csak a nevelő szülöm az összes létező vizsgálaton átesett,s 25 év alatt többször is ment mindenfelé,hogy terhes legyen.Mig végül februárban elment az Aviva tornára heti 3 alkalommal.És most derült ki,hogy 5 HETES TERHES!!!!Hihetetlennek tünik,de segített.Mint kiderült 10ből 6 anyukának a 6 hónap alatt sikerül teherbe esnie.Én 6 éve várok babóra,hétfőn kezdek!!!!Veszteni nem vesztek vele,s szerintem más sem.Anya 25 évig nem adta fel!!!
2009. ápr. 7. 14:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Mizújs veled azóta? Van már baba?

egyik válaszolód

2009. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Szió:)Köszönöm kérdésed jól vagyok,az-az pontosabban fogalmazva jól vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Augusztus 20.án reggel lett pozitiv a tesztem előszőr,s csütörtökön megyek dokihoz:)Azota minden nap teszteltem csak,hogy hidjek a szememnek!!!Ha csütörtökön minden okés,akkor a páromnak gyönyörű születésnapi ajándékkal fogok kedveskeni:):):)
2009. aug. 25. 11:42
 23/25 anonim ***** válasza:

Hűűűű.... akkor nagyon aktuális lett a kérdésem! :)

Szívből gratulálok Neked!!!!!

Bizonyára a férjed legszebb szülinapja lesz az idei.

Csináltad végig az aviva-tornát? Heti hányszor? Melyik gyakorlatokat? Mellé esetleg ovuteszt?

Bocsánat, a sok kérdésért, de úgy vágyom néhány jó tanácsra... :)

Üdv!

2009. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Szió:)Én heti 5 alkalommal mentem,s még megyek is,persze van,hogy csak 3szor tudok eljutni,teendőktől függ.Ismét pozitiv a teszt))))))A doki is megnyugtatott)))Én kimondottan a méh tornára "esküszöm"még itthon is csinálom!!Végre szereztem egy jó dvdt is róla így ,amikor csak időm engedi tornázok,de még este ,ahogy lefekszünk,akkor is(persze amit lehet ágyban)erősítek.A méh szalagok nekem gyengék,s mivel már sok vetélésem volt,így a méhszáj se zárt tökéletesen,de most .......)))))A dokim csak ámult és ...Megéri!!!Veszteni valód nincs!!!Sok sikert kívánok!!!Drukkolok Neked-Nektek nagyon!!!
2009. aug. 29. 12:35
 25/25 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Kipróbálom a tornát, veszítenivalóm tényleg nincs!! Nekem peteérési zavaom van... :(

Veled, veletek viszont minden rendben lesz!!! Ne aggódj!!! :)))

Sok boldogságot! Néha adj hírt magadról!! :)

2009. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!