Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus.hu 6-ára tenné az...

Ha a ciklus.hu 6-ára tenné az ovutokat, akkor ti mikor lennétek együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem akkorra jelölte be.Én úgy gondoltam 5-én este és 7-én este.Vagy inkább reggel?Este nem késő?Ha reggel lennénk együtt akkor érik meg elég sperma?
2011. aug. 1. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Van ovu tesztem is itthon 7 db.Köszönöm lányok a válaszokat előre is :)
2011. aug. 1. 00:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem használtam ovu tesztet. Tudtam mikor van ovum, mert éreztem, de van aki nem érez semmit.Ha nem éreztem volna akkor se figyeltem használtam volna ovu tesztet. A lényeg ha tudod, hogy 6. környékén van ovud, akkor legyetek együtt akkortájt, minden nap ha tudtok, de legalább 2 naponta és akkor nagyobb esély van rá, amúgy meg akkor bújjatok össze amikor jól esik. Pl.: ne nyaggasd apát, hogy most most mert most a jó, ha ő mondjuk hulla fáradt, akkor te se élveznéd.

Hajrá!Drukkolok, hogy összejöjjön!

2011. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsöff85 ***** válasza:
A sperma nem 2 szex között termelődik. Nyugodtan legyetek együtt naponta, söt. 4.5.6.7-én.
2017. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!