Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Mit...

Megnéznétek a görbémet? Mit gondoltok róla? Soha nem volt még ilyen, hogy a luteálisban így emelkedett volna a hőm. Lehet baba?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 1. 08:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én 23-ra raknám a ovud. A 9 dpo-n jársz akkor. Eddig nagyon biztató. Én ezt trifázisosnak mondanám,ami elég baba gyanús. Mikorra nem várod?
2011. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem 20-án csak próbálkozott a szervezeted,de csak 23-án repedt meg a tüsző.


Első voltam

2011. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtatok.


Szerda, csütörtök felé nem várom.


A fertis vonalat azért tartom helyesnek, mert olvastam, hogy nagyon gyakran a 2. dpo-n hőleesés tapasztalható. Meg hát az ovu tesztem is akkor volt pozi.


Egyébként tüneteim is vannak, petefészek szurkálás, mellfájdalom, de ezek PMS tünetek is lehetnek (volt már, hogy becsapott a szervezetem), de a hőgörbém még sosem volt ilyen.

2011. aug. 1. 09:11
 4/24 A kérdező kommentje:

Ez itt a májusi:

[link]


Ez pedig a júniusi:

[link]

2011. aug. 1. 09:15
 5/24 anonim ***** válasza:

Mikor tesztelsz?

Nagyon biztató,hogy a luteálisban emelkedett a hőd.Ez trifázisos és baba is lehet belőle! :D

Drukkolok,hogy + legyen!

Majd írd meg!

2011. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor teszteljek, már annyit csalódtam:( Szerintem a nem várt napjáig várok még, ami szerda vagy csütörtök, ha marad a hőm magasan akkor tesztelek...


Egyébként ittam a cickafark teát, most meg már a palástot.

2011. aug. 1. 09:18
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is 23-án volt meg.

Ha meg volt az ovu, akkor legalább két fokkal az alaphő feé kellene felugrania. Meg ennyi hő leesésnek sem szabad lenni!

2011. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehet 23-án is, szerintem éppen jókor voltunk együtt:) Már csak türelem kellene a tesztig:)
2011. aug. 1. 09:25
 9/24 anonim ***** válasza:

Rengeteg féle görbém volt az elmúlt 24 ciklus alatt.Nekem is volt ilyen kérdésem is...

Nem jelentett semmit. A trifázisos ciklusok 4,5%-a sajnos nem terhes :(

Csak azért írom, hogy addig ne éld bele magad, nehogy csalódj. Bár tudom, hogy az ember már ilyenkor beleéli magát.

Én is minden ciklusban így járok :((


Kívánom, hogy a 95,5%ba kerülj :)

2011. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen tudom, miről írsz.


Nekem is volt már nagyon sok csalódásom, nagyon sokszor becsapott a szervezetem. Azt is tudom, hogy nem mindegyik trifázisos görbe terhes görbe is egyben.


Drukkolok neked is, hogy sikerüljön:)))

2011. aug. 2. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!