Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A migrén szerű fejfájás...

A migrén szerű fejfájás befolyásolhatja a görbét? Eddig mindig cikk-cakkos volt vagy vonalzót nyelt. Görbe lent.

Figyelt kérdés

Most meg ilyen:

[link]


Hasonló görbével tesztelt valaki +?


2011. aug. 2. 17:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Előző havi: [link]

Ez előtti: [link]

2011. aug. 2. 17:25
 2/52 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép eddig a görbéd, jókor is voltatok együtt és ahogy nézem nem volt még ilyen magas értéked sem. Nincs vele semmi baj!

Nagyon drukkolok !!!

2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Ma egy kis esés,remélem ez még nem jelent rosszat. :(

[link]

2011. aug. 3. 07:55
 4/52 anonim ***** válasza:
Simán lehet akár beágyazódástól, mert a 7. dpo-n vagy szerintem. Ha holnap vagy holnapután nem megy már lefele, akkor szerintem esélyes lehet. Megy a drukk :)
2011. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Nézd meg az én görbémet:

[link]

Nálma a peteérés időpontja nem egyértelmű, de nekem is alacsonyabb volt az 5.és 6. dpo-n.

2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Szerintem a 14. napon volt ovud, a 11-en csak próbálkozott a szervezeted. Ma vagy a 9. dpo-n,pár nap és ha nem jön meg,szerintem próbálkozhatsz egy teszttel.

Látom előző ciklusod 24 napos volt. Mindig ennyi? Hány napos szokott lenni a luteálisod?

2011. aug. 3. 12:32
 7/52 anonim ***** válasza:

Még 3 nap a nemvártig, mindig 12 dpo-n szokott megjönni.

Az az egy fura csak, hogy mensi előtt mindig szokott lenni folyásom, most meg száraz vagyok. Reménykedünk, mert 2és fél éve várjuk már a kistesót.

2011. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok!

Dokinál voltatok?

2011. aug. 3. 12:44
 9/52 anonim ***** válasza:
Igen, minden rendben van. Sajnos az első gyermekemre is 10 évet kellett várnom. (volt 10 inszemem és 2 lombikom, melyek nem sikerültek, aztán spontán jött össze). REmélem most gyorsabb lesz, mert már 38 éves leszek az idén. Kösönöm a drukkot:))
2011. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
10év,pedig minden rendben volt?És végül spontán sikerült? Nem semmi! Amikor teherbe estél,próbáltál valami praktikát vagy gyógyteát?
2011. aug. 3. 13:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!