Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy egy párból mindkettő makk egészséges és mégsem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Rengeteg orvosnál jártak de mindegyik mindent rendben talált mindkettejüknél és mégis 25 éve próbálkoznak..hiába...
2011. aug. 4. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem. De ha 25 éve próbálkoznak akkor már szerintem rendesen benne vannak a korban. Örökbefogadáson nem is gondolkoztak régebben?
2011. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen sok ideig próbálkozó párról nem hallottam. Akiket én ismerek, nekik 10 év után jött össze a kisbaba, aki hamarosan megszületik.
2011. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az ismeretségi körömben több pár is van, bár a maximum az 11 év volt, akkor jött a baba, amikor senki nem gondolta volna már...

És olyan is van, akiknek nem jött össze és örökbe fogadtak végül 8 év "minden" után (lombik és társai)

2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan ismerősöm van, akinek az első simán jött. Utána szerettek volan kistesót, 3-4 évig próbálkoztak vele, de valamiért nem jött össze. Aztán derült évből villámcsapás volt nekik is, mikor 15 év után (40 éves volt az anyuka) egyszer csak kiderült, hogy babát vár. Már a kicsi is 4 éves.
2011. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:

Nem lehet, h kimaradt egy tizedesvessző? Ezt egy kicsit sokallom! 25 év?

Amúgy rengeteg ilyen van, nem találnak problémát, és a picurka nem akar jönni. :-( A lombikos párok több mint 30 %-a is ilyen!


26+4 hkm

2011. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!