Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Ezek lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hónapja annak h meg kellett volna jönnie a menstruációmnak.Nem érzek különösebb jeleket.Annyi h fáradékony vagyok,nincs hányingerem,nem irritálnak a szagok nem vagyok kívánós,a mellem nem fáj csak ha hozzáérek olyan mint amikor meg akar jönni.Pánikbeteg is vagyok.Lehet hogy ez miatt késik már ilyen régóta?
2011. aug. 5. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy terhességi tesztet vagy mész el orvoshoz. Lehetsz terhes, ha éltél védekezés nélkül szexuális életet (sokszor még abban az esetben is, ha védekeztél), viszont ha egyébként is rendszertelen a menzeszed, akkor lehet, hogy a stressz vagy a betegséged okozza ezt a kitolódást.

Én azt javaslom, hogy csinálj meg egy tesztet és az eredménytől függetlenül menj el ezt követően nőgyógyászhoz.

Sok sikert.

2011. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kimaradt menzesz lehet a terhesség jele.

De hihetetlen, hogy 1 hónap után még nem mentél dokihoz!

Ha babáról van szó, a terhességed gondozást igényel, ha meg más miatt maradt ki a vérzés, az is!

2011. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben már rég csináltam volna tesztet... De ha tesztet nem is akartál/akarsz csinálni, orvoshoz már rég el kelllett volna menned! Ha nem is vagy terhes, ez nem normális állapot! Ha pedig terhes vagy, akkor arra oda kell figyelni, muszály, hogy lásson orvos! Ez nem játék!
2011. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!