Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18-19 évesen hogyan közöljem...

18-19 évesen hogyan közöljem szüleimmel, családommal, rokonokkal, barátokkal, ismerősökkel, hogy babát várok? Különleges dolgokra gondolok a közléssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Csinálj egy tesztet,tedd bele egy díszdobozba tegyél rá masnit és add oda a szüleidnek.
2011. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

jópofa az első :)

vagy a kiskönyvedet csomagold be...

2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tesztre azt sem tudják mi a fene az. Én is meg mutattam anyósomnk és meg kérdezte ez meg mi. Pedig fiatalos, meg minde. De nem ismerik ugy mint mi.
2011. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tesztet csak meg ismernek.De ha nem akkor egy kis cipőt csomagolj be.
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha úgy gondolod, nem tartanak fiatalnak és felelőtlennek egy gyerekhez és támogatnak, akkor valóban egy dobozos kiscipőt csomagolj be. Ha viszont nem örülnének neki, akkor csak szimplán mond el mi a helyzet.
2011. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi karácsonykor jelentettük be. Egy kis dobozba tettünk egy képeslapot,aminek az elején babák voltak, írtunk bele egy nagyon szép babás verset. Átadtuk, anyu olyan sokkot kapott az örömtől hogy csak nézte, nézte, de nem fogta fel. Már mindenki sírt az örömtől, Ő is, de nem tudta feldolgozni hirtelen. Aztán úgy 5 perc után szóltunk, hogy hahó...nagymama leszel. :-) Nagy volt az öröm!
2011. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem olvastam a válaszokat, lehet már javasolták:

A baba nevében írhatnál egy kedves kis levelet vagy képeslapot:)

2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi letettünk a hálószobájukba egy szülinapi meghívót, ami a kórházba szólt (a kiírt napra). Apu miután megtalálta szerintem első körben sokkot kapott, nem szólt semmit, csak nézett maga elé, aztán áthívta Anyut a másik szobába, hogy szerinte mi ez? Örültek, azóta is imádják.
2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!