Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 éves lány vagyok,a barátom 24.több mint másfél éve eggyütt vagyunk.5 hónap utá feküdtem le vele,nekem ő volt az első.végig gumival védekeztünk,de az utolsó 3 hónapa nem használtunk semmit,megszakításos módszerrel védekeztünk..(mindig kiveszi előtte minimum 10 mp-el)...azért mertük kipróbálni,mert ismerősök körébe is van egy pár aki 2 éve így védekezik,és semmi gond nem adódott még.nekem is minden hónapban megjött...habár olvastam sokat erről az egész teherbeesésről meg az ehhez kapcsolódó dolgokról.egyébként nem szeretnk teherbe esni smemi képpen(majd évek múlva),vagyis remélem nem sikerült összehozni :S...minden mensi előtt mellfeszülésem van,savas váladék a hüvelyemből,hasi görcsök...még nem állt be redszeresre a mensim...ezért csak ugy nagyából tudom,hogy mikor kne megjönnie...szerdán kéne neki...már töb mint 1 hete jelentkeztek a tünetek,és azóta is tartanak...émelygek,hasi gürcs,mellfeszülés,savas váladék a hüvelyből...az utóbbi hónapokban is szédültem mensi elött...de mindig megjött....mennyi az esélye annak,h terhes vagyok??véleményt írjatok! a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm !!!
2011. aug. 8. 01:59
1 2
 1/16 anonim válasza:

Egy gyors választ megpróbálok adni, bár egy tapasztaltabb biztos jobban tudja. Úgy tudom, hogy az aktus alatt is bejuthatnak a hüvelyedbe a spermiumok, amik okozhatnak terhességet. Ez a megszakításos módszer egyáltalán nem biztonságos, használjatok óvszert.! Ha még nem voltál, lehet, hogy nem ártana elmenni egy nőgyógyászhoz, akitől meg is tudnád az esetleges benned felmerülő kérdésekre a választ. Ha nagyon úgy érzed, hogy teherbe estél, akkor nézz meg egy terhességi tesztet.

Remélem nem mondtam hülyeséget és hogy segítettem... :/

18L

2011. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tom Benko ***** válasza:
Ha nem szeretnél teherbe esni, akkor maradjatok csak az óvszernél. A leírt módszer egyáltalán nem biztonságos, ugyanis spermium nem csak a magömléskor távozik.
2011. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

A világon igen sok olyan ember él, aki megszakításos módszer mellett fogant. Mi is így védekezünk a férjemmel, az a különbség, hogy nálunk nem gond, ha besikerül egy babóca, kettő már van, akarunk majd harmadikat is, legfeljebb hamarabb lesz, mint terveztük, de igazából nem bánná egyikünk sem. Az is lehet, hogy már pocakban van - 3 napja késik. :-)

Egy másik kérdésnél írta valaki nemrégiben, hogy a megszakításos módszer az nem védekezés, hanem oroszrulett... Nos, azt hiszem, igaza van.

Simán lehetsz terhes, ha szerencséd van, nem vagy az, de már ne is haragudj, aki annyira keveset tud ezekről a dolgokról, mint te, az hogy élhet nemi életet? Ebből szoktak lenni az abortuszok...

2011. aug. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy másik kérdésnél írta valaki nemrégiben, hogy a megszakításos módszer az nem védekezés, hanem oroszrulett... Nos, azt hiszem, igaza van."


Én voltam :) és most is csak ezt tudnám írni, de tényleg, használjatok óvszert, és valóban, ha még nem voltál nőgyógyásznál, akkor érdemes lenne elmenned, ő tudna felvilágosítást adni neked más fog.gátló módszerekről is. Bár én személy szerint a Pharmatex készítményeket nem ajánlom, sok rosszat hallottam már róla :(

2011. aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy használjatok gumit, vagy szedj tablettát, NE oroszrulettezzetek. Aztán meg mész majd itt nekem itt gyilkoltatni.:@:@:@
2011. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm pont így lett terhes a barátjától most 6 hónapos a fia :D
2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

17évesen védekezés nékül szexelni? Elég érett felfogásra vall.

Tudud attól, hogy ismerőseid körében nem jött össze így 2évig neked elég lehet egyetlenegy ilyen alkalom és már teherbe is eshetsz.

De ilyenkor azt szoktam kérdezni. Ha ismerődöd beleugrik a kútba te utánaugrasz? Mert ezekszerint igen. És hidd el olcsóbb a gumi vagy a gyógyszer, mint egy gyerek.

Ja és az orvosok azt mondták, hogy akiknek ilyen hosszú ideje nem jött össze a gyereke az mehet is egyből kivizsgálásra, mert annyira nem biztonságos.

2011. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Hello :)

Hozzafuznem a fentiekhez azt,hogy a megszakitasos modszer csakis akkor "biztonsagos",amikor nincs 2 szeretkezes egymast kovetoen,meg persze,az elelvezes nem a huvelyben tortenik ! :)

az elovaladek "felszedheti" a spermiumokat,az elozo elelvezes "nyomait" ugymond :)

ezert,ha megis 2 szeretkezes akartak,akkor a ketto kozott legalabb pisiles legyen,ami eltavolitja a spermiumokat! :)

Remelem segithettem :)

2011. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mindig időben kihúzta.....és nem volt 2 szeretkezés egymást követően.....de nem lehet,hogy csak bebeszélem magamnak a dolgokat,és azért produkálok ilyen tüneteket??
2011. aug. 9. 01:40
 10/16 anonim válasza:
de,az nagyon is lehetseges !
2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!