Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
sziasztok! 17 éves lány vagyok,a barátom 24.több mint másfél éve eggyütt vagyunk.5 hónap utá feküdtem le vele,nekem ő volt az első.végig gumival védekeztünk,de az utolsó 3 hónapa nem használtunk semmit,megszakításos módszerrel védekeztünk..(mindig kiveszi előtte minimum 10 mp-el)...azért mertük kipróbálni,mert ismerősök körébe is van egy pár aki 2 éve így védekezik,és semmi gond nem adódott még.nekem is minden hónapban megjött...habár olvastam sokat erről az egész teherbeesésről meg az ehhez kapcsolódó dolgokról.egyébként nem szeretnk teherbe esni smemi képpen(majd évek múlva),vagyis remélem nem sikerült összehozni :S...minden mensi előtt mellfeszülésem van,savas váladék a hüvelyemből,hasi görcsök...még nem állt be redszeresre a mensim...ezért csak ugy nagyából tudom,hogy mikor kne megjönnie...szerdán kéne neki...már töb mint 1 hete jelentkeztek a tünetek,és azóta is tartanak...émelygek,hasi gürcs,mellfeszülés,savas váladék a hüvelyből...az utóbbi hónapokban is szédültem mensi elött...de mindig megjött....mennyi az esélye annak,h terhes vagyok??véleményt írjatok! a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm !!!
2011. aug. 8. 01:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen a jószándékú válaszokat :)

..kedden este megjött :)

2011. aug. 11. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Most hogy túl vagy az ilyetségen vegyél egy nagy karton gumit és íras fel tabletát, gondolj rá sokszor ha most nem a gép elött irogatnál nyugottan hanem egy üvöltő csecsemöt fognál a kezedben.
2011. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha se gumit se tablettát nem akartok használni akkor mérd a hődet reggelente ébredés után,felkelés elött.

Nézz utánna a [link] oldalon.Ez is egyfajta védekezés.

2011. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért e mellé a görbézés mellé jó lenne gumit is használni. Az igaz, hogy a tabletta nem túl egészséges, de a gumitól nem lesz senkinek semmi baja, olyan pasival meg ne feküdj le, aki nem hajlandó gumit húzni.
2011. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én 17 éves voltam mikor a szüzességemet veszítettem el és egyáltalán nem védekeztünk. Bennem ment el a párom,de volt annyi eszünk hogy vettünk esemény utáni tablettát, így nem lett bébi a dologból. Utána pedig elmentem nőgyógyászhoz és felírt fogamzásgátlót. Szóval szerintem sem kellene ilyesmivel próbálkozni mert ami másnak tuti módszer nem biztos hogy neked is az. Ne legyen abortuszod mert az borzalmas! inkább előzd meg a bajt! de azért majd írj ha teszteltél, vagy ha megjött. Drukkolok hogy kaphass még egy esélyt, és ne legyen még ilyen korán baba!
2011. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tom Benko ***** válasza:
8:44-nek: Hát, a hőmérőzés se egy túl megbízható módszer. Maradjunk abban, hogy az óvszer a legkevesebb mellékhatással a legjobb védelmet adó módszer.
2011. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!