Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől páfrányos az ovulációs...

Mitől páfrányos az ovulációs mikroszkópom?

Figyelt kérdés
Babaprojektbe kezdtünk egy hónapja. Eddig sosem késett a mensi, de pont most, pont ebben a hónapban 6 nap késéssel megjött tegnap. Már azt hittem baba lesz a dologban, de a nemvárt első napján még negatívat teszteltem. A mikroszkópot a ciklus 25.napja körül vettem, de akkor már nem mutatott páfrányokat. Erre most poénból kipróbáltam és tiszta páfrány az egész. Ötlet? Mitől lehet? Nem ettem semmit, nem ittam semmit, tiszta nyállal teszteltem...
2011. aug. 10. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a mikroszkópok nagy része megbízhatatlan. Mutogat össze-vissza mindent. Többen vannak,akiknek nem vált be,mint akinek igen!
2011. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom....Remélem nekem azért majd a segítségemre lesz
2011. aug. 10. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Reméljük. De az ovuteszt sokkal megbízhatóbb!

A mikroszkóp úgy mutogatott a barátnőmnek páfrányokat,hogy mint kiderült peteérése sem volt!

2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez hogy derült ki? Mármint hogy nincs is a bnődnek peteérése?
2011. aug. 10. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam sógornőmtől kölcsönbe mikroszkópot. Neki bejött. Nekem egyfolytában karikákat mutogatott. Aztán hétfőn pozitívat teszteltem, pedig csak holnapra nem várom. Nem baj, örülök. Én amúgy cickafark teát és palástfűt ittam még.
2011. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úgy,hogy elment dokihoz,hogy mi lehet a baj, uh-al lekövették neki és nem volt. Az a durva,hogy a mikroszkóp még akkor is mutogatta a páfrányokat!
2011. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!