Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. -én volt peteérésem,...

4. -én volt peteérésem, lehetséges, hogy tegnap már a beágyazódás miatt görcsölgetett a hasam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta érzek enyhe görcsöt a méhembe, olyan mint amikor lassan megjön a menseszem, ma is érzem, viszont pecsételő vérzés, vagy kis barnás váladékom nincs.

Ez már lehet a beágyazódás? Ha igen, mikor tesztelhetek először? 15.-ére nem várom.


2011. aug. 11. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
hát erre én is kiváncsi lennék, bár nekem a ciklus.hu 5 re huzta, de ovus fájdalmam meg 2. volt, ugyhogy nem tudom, viszont kis szurkálodást érzek a petefészkemnél, félek hogy ez mensi lesz.
2011. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért de valamiért elterjedt az az eszme,hogy a beágyazódást mindenkinek érezni kell!:)

Pedig többeknek nincs jele, mint akiknek van. Én pedig nagyon-nagyon figyeltem magam, de semmit nem éreztem. Mégis megtörtént!

Szóval lehet,hogy azt érzed, de lehet,hogy csak annyira akarod,hogy érzed is!:)

Nyugi! Szerintem 13.-nál ne tesztelj hamarabb!

2011. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!