Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lilyvel teszteltem és ott a...

Lilyvel teszteltem és ott a csík de halványan időn túl talán egy két perc eltéréssel de ott van! Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Volt már így valaki?
2011. aug. 15. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Időn belül kell pozitívnak lenni, bármilyen tesztet használsz. (Olvasd el a leírást). Ettől még lehet amúgy, hogy baba van, csak korán teszteltél.
2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Időn túl szinte az összes teszt pozitív lesz.

Én nem hinnék neki, csinálnék még egyet.

2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz az összes teszt időn túl pozitív. Sógornőm fél évig tesztelt majdnem minden hónapban, egyszer sem lett időn túli pozija.

Nekem az időn túli Lily-m pl. a babámat mutatta. De ezzel nem azt mondom,hogy mindenkinél így is van. Holnap reggeli pisiből csinálj egy másikat!

2011. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Olvasd el a használatit, abba is le van írva, hogy több idő elteltével a teszt pozitívat mutat, de az az eredmény nem jó!

2011. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is Lilyvel teszteltem, és időn túl lett pozitív. Azóta már megszületett a kislányom.
2011. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha gondoljátok akkor képet teszek fel de szerintem nem valami, jó...Kedves utolsó neked esetleg meg van a teszted? képet tudnál fel tenni?
2011. aug. 15. 10:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam,hogy biztos baba az időn túli pozi!

De az sem igaz,hogy minden teszt időn túl, pozi lesz. Én tavaly,amikor azt hittem becsúszott a baba, csináltam egyet, még mindig meg van, hát az egy év után sem lett pozi.

Kérdező! Sajnos nem tudok felrakni róla képet, mert nincs nálam a teszt, ráadásul annyira halvány volt, hogy lehet, képen nem is látszana!

2011. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem rég olvastam pont ezt!:)
2011. aug. 15. 10:17
 10/16 anonim ***** válasza:

:)

Mint írtam, azóta ez a kis csíkocska már megszületett és 3 hónapos is elmúlt.

2011. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!