Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legbiztosabb módszer...

Melyik a legbiztosabb módszer teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban arra, hogy honnan tudom meg mikor van peteérésem? pl. hőmérőzés meg ilyenek és másodsorban a pózokra pl. kispárnás módszer stb.
2011. aug. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sosem hőmérőztem, fürdőztem és egyéb dolgok.

Egyszerűen higgadt és kiegyensúlyozott voltam. Mi nem görcsöltünk rá a baba témára.

Egyedül azt néztem meg, hogy mikor van az ovulációs napom. Na ekkor sűrűn összebújtunk. :))

2011. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 2. alkalommal össze is jött a bébi :))))
2011. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A szex egy ellenkező neművel
2011. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szex minden másnap,popsi alá párna,szex után gyertyaállás,utána reggelig fekvés párnával a fenék alatt. elevit,pasinak is vitamin! semmi hőmérő,meg ovu tesz felesleges és nem megbízható!

mind2 gyerek rögtön összejött.


34 éves/N 2 és 4 évessel

2011. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nem taktikázás!
2011. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, visszagondolva a kislányom pont a 14. napon jött össze, a ciklusom 28napos. És arra is emlékszem, hogy ugyan kispárna épp nem volt a fenekem alatt, de a póz az stimmelt. Már 4hónapja próbálkozunk, de a lányom (3éves lesz) csak velem hajlandó elaludni és hát gyakran én is elalszom vele, mivel már estére a munka meg házimunka után hulla fáradt vagyok. Mikor még van energián, akkor meg még ő nem alszik. Na de most rákoncentrálok a pózra meg minden, eddig úgy voltam vele majd összejön és nem nagyon néztem naptárt sem meg póz meg ilyenek és hát nem is sikerült. Most késett 4 napot a menzeszem, ami egy évben egyszer történik meg valami miatt és már azt hittem végre terhes vagyok, de ma megjött. 3 hónapja voltam rákszűrésen és a dokim megsaccolta a peteérést, és valószínű úgy is volt meg ő is a 14 napra mondta ez a 11. napon volt. Szóval ezek szerint nekem tényleg a 14 napon van.
2011. aug. 15. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
ne fogadj rá! nekem a fiamnál a pé-m a 26.! napon volt/visszaszámolva az uh-k alapján a fogantatás/ lányomnál már a 28.napon pozitívat teszteltem. szóval semmi taktika. a 3 évessel meg legyél kicsit keményebb,ne aludj vele,mert most se jó ez senkinek,hát még ha terhes leszel,akkor h fogtok aludni???
2011. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!