Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e már valakinek méhszáj...

Volt-e már valakinek méhszáj sebe?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál és azt mondta hogy ez islehet azoka hogy még nincsen baba de most úgy gondolja hogy csináljunk 3 havi closti kúrát és ha nem válik be akkor utánna meg kell plasztikázni.
2011. aug. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már évek óta küzdök vele. Elvileg (nem nagyon súlyos esetben) nem kéne, hogy befolyásolja a teherbeesést. Nekem már lézerezték/ecsetelték/fagyasztották, de még mindig makacsan tartja magát. Remélhetőleg, ha majd gyereket szeretnék, nem fog benne meggátolni.
2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem hallottam még h ettől ne lehetne baba! Nekem 22 évesen volt méhszájsebem:Lefagyasztották de azóta sincs gond! Már van is egy 2 évesem.32 vok!
2011. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elősszörisköszi a választ. Az a helyzet hogy meg vagyok egy kicsit ilyedve mert én eüben dolgozomés már a legrosszabbra gondolok de remélem hogy nem igy lesz.Kéthétmúlva kapom ki a cytologia eredményét és bizom bemme hogy jó lesz az eredmény.
2011. aug. 16. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is van méhszájsebem. Az abortuszom után derült ki, de nem közvetlenül utána. Hogy attól lett-e azt nem tudom. De nem befolyásolt nálam semmit, mert van egy 3,5 éves kisfiam. Nem is csináltak vele semmit. Berátnömnek is van, ö most hordja a 3. babáját. Remélem tudtam segíteni.
2011. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia!Igen köszönöm szépen megnyugodtam.
2011. aug. 17. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt méhszájsebem, de azt lefagyasztották. Igaz én sem leszek terhes de nem hiszem, hogy ez valamilyen módon befolyásolná.
2011. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 erika harányi válasza:
lehet baba.nekem mindig volt problémám .van egy 8 éves lányom .ne idegeskedj az hátráltatja a teherbe esést
2015. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!