Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetes késéssel, ahogy meg...

Egy hetes késéssel, ahogy meg kellett volna jönnie volt egy kis barnás folyásom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hetes késéssel volt egy kis barnás folyásom. Napközben néha szokott hányingerem lenni. Vettem egy tesztet, de negatív lett. Lehetek terhes? Normális ez?
2007. júl. 10. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs kizárva, néha a terhesség ideje alatt is előfordulhat enyhe pecsételés. A hányinger általában pár hetes terhességnél fordul elő először, akkor, amikor már egy vagy két menstruáció kimaradt, és igazából ekkor mutat reális képet a terhességi teszt is. (merthogy ezek a tesztek általában az elmaradt menstruációt követően mutatják ki teljes bizonyossággal a születendő gyermeket) Várj még egy kicsit, készíts egy újabb tesztet, és annak függvényében menj el orvoshoz!
2007. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő elteltével már kimutatná a teszt a terhességet. Szerintem egész egyszerűen meg fog jönni a menstruációd, és azt jelzi a barnázás. Ha továbbra sem jönne meg, várj pár napot és tesztelj újra. Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.
2007. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen barnás folyásom és a tesztem is negatívat mutatott amikor két hetet késett és most van egy gyönyörű másfél éves kislányom:)

a válasz:igen,lehetsz terhes!!:)

az,hogy normális e vagy sem,azt nem az én jogom megválaszolni,el kell menni a p...bubushoz:)

kívánok neked minden jót:)

2007. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 1 hetet késett,és a tüneteket is feljegyeztem(puffadt has, hányinger, émelygés, fáradékonyság, alacsony vérnyomás, 1.5 kg-t híztam), utána megjött és semmi bajom nem volt.
2007. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!